intymnosc.pl
W Twoim Koszyku: 0 szt. Suma zakupów: 0,00zł
Jestes tutaj: » » » 1X20621319
We-Vibe II Violet - Wodoodporny Stymulator Łechtaczki i pkt G
         Zobacz video

WE-VIBE II VIOLET - WODOODPORNY STYMULATOR ŁECHTACZKI I PKT G

NUMER KATALOGU 1x20621319
DOSTEPNOŚĆ WYSYLKA 24H
KOSZT DOSTAWY od 9,90zl
ŚREDNIA OCENA
   (10)
   (1)
   (1)
   (0)
   (2)
WSZYSTKICH OPINII 14 (zobacz wszystkie)
449,90zł
329,90zł

Wybierz Kolor

rewelacja! nie wiem jak mogłam do tej pory obejść się bez tego wibratora! wysoka jakość, genialne tryby wibracyjne :D
Jakoś nie wyobrażam sobie, by się bzykać z tym we vibe w środku. Ktoś próbował?


* Przedstawione opinie klientów Intymnosc.pl sš subiektywne. Intymnosc.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za ich treœć.

** Opisane rezultaty stosowania suplementów oraz kosmetyków intymnych mogš się różnia w zależnoœci od indywidualnych uwarunkowań. Producent nie gwarantuje powtarzalnoœci efektów.

opis

We-Vibe II wodoodporny stymulator punktu G i łechtaczki

Urządzenie We-Vibe – Miękkie, Elastyczne, Wygodne i Dyskretne

tekst do pozycjonowania

Urządzenie We-Vibe II, przeznaczone do wewnętrznej i zewnętrznej stymulacji oraz zabawy w pojedynkę lub z partnerem, jest gładkie i miłe w dotyku, bezprzewodowe, bez zamocowań i wygodne w użyciu! Po jego założeniu nie trzeba już używać rąk – urządzenie We-Vibe pracuje samo!

We-Vibe II dzięki wyjątkowemu, cienkiemu i elastycznemu ramieniu (długo ściśle tajnemu, ale ostatecznie będącemu patentem zgłoszonym na całym świecie), które przylega do Twojego ciała, delikatnie dopasowuje się do intymnych części ciała każdej kobiety. Anatomiczny kształt We-Vibe II sprawia, że w trakcie jego noszenia Twoje ciało jest w naturalny sposób pieszczone. Ponadto urządzenie pozostaje w tym samym miejscu podczas Twoich ulubionych pozycji seksualnych.

Dowiedz się więcej

Kobiety wciąż powtarzają, ”Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że urządzenie We-Vibe II będzie tak małe i elastyczne!” Mężczyźni cieszą się dobrymi wibracjami, które otrzymują zarówno od swoich partnerek jak i samego We-Vibe II, nawet jeżeli mają założoną prezerwatywę. (Używając silikonowych zabawek stosuj tylko żele nawilżające wyprodukowane na bazie wody!)

Wewnętrzne i zewnętrzne ramiona, wyposażone w dwa cicho pracujące i mocne silniczki znajdujące się na ich obu końcach, mają zdolność pobudzania, a jest to możliwe dzięki naturalnemu wygięciu w kształcie litery ”L” oraz projektowi technologii na miarę XXI wieku. Urządzenie We-Vibe II jest tak zaprojektowane, aby mogło służyć do kochania się z partnerem lub do zabawy w pojedynkę przez długie lata.

Jak Używać We-Vibe II

We-Vibe dzięki anatomicznemu kształtowi w naturalny oraz łatwy sposób dopasowuje się do intymnych części ciała kobiety i stymuluje punkt G. Elastyczność urządzenia umożliwia jego dopasowanie się do kształtu pochwy podczas kochania się w rożnych pozycjach.

Zobacz zakładkę FILM na górze opisu, aby zapoznać się z prezentacją We-vibe II

Po umieszczeniu mniejszego ramienia stymulatora punktu G w pochwie, większe ramię ”Stymulatora Łechtaczki” odgina się i delikatnie pieści łechtaczkę. Wargi sromowe okalają urządzenie We-Vibe i przylegają do niego. Mocne, Harmoniczne Drgania™ wydobywające się z silniczka umieszczonego wewnątrz wibratora pobudzają łechtaczkę niesamowitymi wibracjami doprowadzającymi do orgazmu. Fale przyjemności zapewniają dodatkową stymulację łechtaczki, gdy ramię stymulatora łechtaczki masuje Cię podczas stosunku.

Dziewięć Trybów Wibracji

 

wibrator

We-Vibe II posiada rozmaite tryby pracy, aby każdy mógł dostosować go pod siebie i partnera zależnie od swoich potrzeb i fantazji.

 

Mocne Wibracje i Bateria Nadająca się do Ponownego Ładowania

wibrator

Dzięki nowemu trybowi pamięci w We-Vibe II możesz powrócić do swojego ulubionego trybu wibracji wybieranego w ciągu ostatniej godziny używania. Zabawa z Twoim We-Vibe zacznie się na nowo i będzie trwała bez przerwy nawet do dwóch godzin! (Cza-Cza!)

Kiedy skończysz ”bawić się” urządzeniem We-Vibe, umyj je mydłem i wodą, a następnie podłącz do ładowarki. Tuż pod przyciskiem włączania znajduje się otwór, do którego wkładana jest końcówka ładowarki, co umożliwia proste ładowanie. Możesz pozostawić swoje urządzenie We-Vibe II podłączone do ładowarki na tak długo jak tylko chcesz, ponieważ wysokiej jakości bateria nigdy się nie przeładuje ani nie utraci swojej zdolności ładowania. (Nigdy nie używaj We-Vibe, gdy jest podłączone do ładowarki. Ładowarkę zawsze trzymaj z dala od wody)

Dowiedz się więcej

Urządzenie We-Vibe, wyposażone w niezwykle mocną baterię i przeznaczone do rozsądnego użytkowania, stanie się ważnym i niezawodnym partnerem podczas tych intymnych wieczorów pełnych zmysłowych zabaw. Zawsze możesz pozostawić We-Vibe II podłączone do ładowarki. Jeżeli jednak zapomnisz je naładować, to nowa inteligentna bateria wie o tym i urządzenie zostaje automatycznie wyłączone dopóki znowu go nie naładujesz. Wydłuża to żywotność baterii i gwarantuje dłuższy okres przydatności urządzenia! (Przed pierwszym użyciem ładuj We-Vibe II przez pełne 24 godziny)

Jeżeli będziesz dbała o swoje urządzenie We-Vibe II, wówczas ono będzie dbało o Ciebie; począwszy od seksualnego zadowolenia w łóżku aż do gorących randek, o których usłyszą tylko Twoje najbliższe przyjaciółki.

100% Silikon Klasy Medycznej – Wodoodporny

wibratory

Urządzenie We-Vibe, wykonane ze 100% silikonu klasy medycznej bez ftalanów, dba o Ciebie, ponieważ jest wyczulone na problemy środowiska naturalnego! Chcesz ”zabawić” się w wodzie? Silikonowe urządzenie We-Vibe jest wodoodporne; przystosowane do używania pod prysznicem oraz w wannie! (Plusk, plusk!)

Gładka i śliska powierzchnia urządzenia We-Vibe II sprawia, że jest ono bezpieczne i z łatwością daje się zakładać. Jest to również ważne dla Twojego partnera (i jego prezerwatywy!). ”Bawiąc się” silikonowymi zabawkami pamiętaj, aby zawsze używać żeli nawilżających wyprodukowanych na bazie wody. Nigdy nie stosuj silikonowych lubrykantów.

Urządzenie We-Vibe Używane podczas stosunku™

we vibe

Ten rewolucyjny produkt o wyjątkowym kształcie jest podwójnym wibratorem, który może być Używany Podczas Stosunku™. Innowacyjny model wibratora z dwoma mocnymi silniczkami umożliwia zarówno zewnętrzną stymulację łechtaczki jak i wewnętrzną stymulację kobiecego punktu G w trakcie igraszek z partnerem bądź solo.

Urządzenie We-Vibe II jest bezprzewodowe i nie posiada żadnych zamocować, a po jego założeniu nie trzeba już używać rąk. Wykonane z silikonu klasy medycznej, miękkie, wygodne i proste w użyciu. Ciesz się razem ze swoim partnerem Nowym Wymiarem Przyjemności™.

Urządzenie We-Vibe II jest cudownie miękkie, elastyczne, dyskretne, małe i o anatomicznym kształcie. Delikatnie się nagrzewa i wygina, aby móc pracować razem z intymnymi częściami kobiety zapewniając przy tym przeżycia, których Ty i Twój partner nigdy nie zapomnicie!

Teraz włączanie urządzenia We-Vibe II stało się prostsze. Wystarczy nacisnąć nowy przycisk i przechodzić z jednego trybu wibracji do następnego, aby razem zaznać największych i najbardziej niesamowitych wibracji.

Parametry fizyczne:

dildo

 • Wymiary: 8.5 x 5 x 2.8cm
 • Waga: 60 g
 • Materiał: 100% silikon klasy medycznej
 • Powierzchnia: błyszcząca
 • Kolor We-Vibe: fioletowy

Moc i Silniczek:

 • Bateria NiMH 500mAh
 • Czas ładowania: minimum 16 godzin
 • Czas działania (Wysoka i Niska Prędkość): do 2 godzin
 • Czas gotowości: do 60 dni
 • Poziom hałasu (w trakcie używania) < 50 dB
 • Częstotliwość: 50-80 Hz (3000-5500 obrotów na minutę)

W Zestawie:

 • Wibrator We-Vibe II
 • Atłasowy woreczek podróżny
 • Ładowarka (odpowiednia dla danego kraju)
 • Instrukcja szybkiej obsługi

InstrukcjaCzytaj dalej

ce

 

Zobacz instrukcję w formacie PDF

Użytkowanie krok po krokuCzytaj dalej

dildo
Krok 1:

Przed pierwszym użyciem ładuj We-Vibe II przez 24 godziny. Włóż wtyczkę ładowarki do okrągłego otworu znajdującego się na końcu ramienia, po środku. Wciśnij wtyczkę do końca, aby naładować We-Vibe. Patrz obrazek #1. Myj We-Vibe mydłem i wodą przed i po użyciu. Używaj wyłącznie żeli nawilżających wyprodukowanych na bazie wody. Dbaj o naturalny kształt We-Vibe.

Krok 2:

Aby włączyć We-Vibe II, mocno naciśnij wystający przycisk, który znajduje się na końcu ramienia urządzenia. Naciskaj przycisk wielokrotnie, aby wybrać niską i wysoką prędkość albo którykolwiek spośród 7 pozostałych trybów. Aby wyłączyć, naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 2 sekundy. Patrz obrazek #2.

Krok 3:

Włóż mniejsze ramię stymulatora punktu G do pochwy, natomiast większe ramię stymulatora punktu C (łechtaczki) umieść na zewnątrz ciała. Patrz obrazki #3, #4 i #5. Aby wydłużyć żywotność baterii, naładuj ją ponownie zanim silniczki wyraźnie zmniejszą tempo pracy. Pozostaw urządzenie podłączone do ładowarki, jeżeli jest ono używane regularnie – odłącz, jeżeli nie jest używane przez dłuższy czas.

Co Nowego w We-Vibe II?Czytaj dalej

wibrator we vibe

Mając 9 nowych, niezwykłych trybów wibracji stworzonych po to, aby zapewnić Ci maksymalną stymulację (Niska Prędkość – Wysoka Prędkość – Drganie – Fala – Pulsowanie – Rampa – Droczenie – Wznoszenie – Cza-Cza) oraz zadowolić Ciebie i Twojego partnera, łatwo zrozumieć dlaczego kobiety i pary na całym świecie mówią ”Tak, We-Vibe!”.

Włączanie We-Vibe II stało się prostsze dzięki nowemu intuicyjnemu przyciskowi, który łatwo znaleźć na końcu ramienia urządzenia. Wystarczy nacisnąć jeden raz, aby włączyć Niską Prędkość. Naciskając kolejny raz, przechodzisz z jednego zmysłowego trybu wibracji do następnego.

Spraw sobie przyjemność Drganiami Harmonicznymi™ i ciesz się trybem o nazwie Drganie lub Wznoszenie, Fala lub Pulsowanie, Droczenie lub Cza-Cza; jeżeli jesteś bardziej odważny, wypróbuj wszystkich 9 trybów w ten intymny wieczór, którego Ty i Twój partner nigdy nie zapomnicie! (Albo wypróbuj je sama i zachowaj te chwile tylko dla siebie!)

Skończyłaś używać We-Vibe II? Aby wyłączyć, wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk przez 2 sekundy. Zapomniałaś wyłączyć i zasnęłaś? Nie martw się. We-Vibe II ma teraz automatyczny wyłącznik pokazujący czas do ładowania.

Po naciśnięciu przycisku, urządzanie We-Vibe II jest ponownie włączone i wytwarza Twoje ulubione wibracje wybierane w ciągu ostatniej godziny używania. We-Vibe II zapamiętuje ostatnio wybierany tryb wibracji i zabawa zaczyna się na nowo!

Zdrowie i Środowisko Czytaj dalej

wibrator we vibe

Bardzo dbamy o nasze środowisko, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ przemysłu na naszą planetę. Produkując urządzenia We-Vibe trzymamy się ściśle wytycznych dotyczących profilaktyki zdrowotnej, bezpieczeństwa konsumentów oraz norm środowiskowych.

Nasz produkt jest tak zaprojektowany, aby mógł służyć przez długie lata. We-Vibe, wykonany w 100% z silikonu klasy medycznej, posiada baterię nadającą się do ponownego ładowania. Pomyśl o swojej planecie i oddaj zużytą baterię do specjalnego punktu zbiórki odpadów elektronicznych, aby pomóc chronić środowisko.

opinie

Srednia ocena z opinii
(14 Opinii klientow)
Napisz Recenzję
Ocena: 1 z 5 Gwiazdek!
a ja uważam że to wyrzucone pieniądze, we vibe jest niewygodny w użyciu, i czasem nieźle trzeba się natrudzić żeby go przełączyć podczas seksu, szybko się rozładowuje, i bardzo długo się ładuje a wieć jeśli chcesz go użyć spontanicznie i zapomniałaś naładować to arczej się to nie uda beznadzieja, za te pieniądze na rynku jest masę ciekawszych urządzeń
Ocena: 1 z 5 Gwiazdek!
Jakoś nie wyobrażam sobie, by się bzykać z tym we vibe w środku. Ktoś próbował?
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
Jak dla mnie fajny gadżet, ale za drogi... Pozdrawiam, może uskładam...
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
właśnie zamówiłem jako prezent, jest tam kilka wibracji, pytanie -który tryb lubicie najbardziej? dzięki i pozdrowionka
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
bardzo dobry wibrator moja partnerka jest zachwycona
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
To jest mój ulubiony "przyjaciel" - jestem od niego uzależniona. Może być używany w najróżniejszych konfiguracjach.... I w każdej będzie dostarczał niesamowitych przeżyć..... Wszystkim niezdecydowanym polecam zakupy w tym sklepie. Obsługa jest na najwyższym poziomie. Życzmy sobie więcej takich sklepów.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
drogi, ale wart swojej ceny! Pozdrawiam Kaśka z Inowrocławia
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
rewelacja! nie wiem jak mogłam do tej pory obejść się bez tego wibratora! wysoka jakość, genialne tryby wibracyjne :D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
ekstra, wlasnie o tym marzylam , punkt G i lechtaczka w jednym ;) w koncu ktos mądry pomyslał i stowrzyl to cacko:P
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
hejka, ja dostałam swojego wiba pare dni temu , na przesylke czekalam 3 dni, czyli w sumie standardowo, koszty tez standardowe, dyskretnie, wiec nie widac ze to wibrator i z jakiej firmy przyszedl. Jeśli tylko nad tym sie glowisz to ja polecam, kasia
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
chaiłam bardzo ten wibrator, bo podobno cudownie pobudza punkt g, jak w przesylką? ktos sie orientuje? dobra cena, wiec odpiszcie proszę!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
śliczny, seksowny nie wiem jak opisac wasz wibrator, jest swietny bo dziaala dwupoziomowo, czuc wibracje w pochwie i co wole lechtaczce a jeszcze gdyby sie znalazl chetny pan to i on by pewnie poczul, wiec jestem zadowolona- pozdrawiam Marzenka
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
to fakt, wibratorek rewelacja, uwielbiam jego wibracje, super stymuluje mi lechtaczke, to najwspanialszy sprzet jaki kiedykowliem mialam
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Hejka, to najlepszy wibrator na swiecie, jest idealny dla mnie, doprowadza mnie do ekstazy, partner na poczatku sie bal ;) ale teraz lubi takie stosunki. SWIETNY! Dzieki, Paula
Napisz Recenzję

filmy

W3?cz obs3uge JavaScript aby zobaczya Video

WE-VIBE II VIOLET - WODOODPORNY STYMULATOR ŁECHTACZKI I PKT G

449,90zł
329,90zł
   

Twój koszyk

Koszyk więcej
...jest pusty

Centrum zamówien

zamówienia SMS/mobile:
512 10 98 07

tel. stacjonarny:
(22) 304 71 13

email: zamowienia@intymnosc.pl
GG: 3280078

pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Centrum zamówien

CENTRUM
Sexshop w Warszawie
Galeria Pólnocna Dworca Centralnego
Aleje Jerozolimskie 54, lokal 55
pon-sob: 12:00-20:00
 
KABATY
Sexshop na Kabatach
ul. Kabacki Dukt 2
pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Newsletter

Wlasnie zapisales sie do Newslettera Intymnosc.pl.
Juz tylko kilka klikniec dzieli Cie od dolaczenia
do elitarnego grona naszych czytelników. Sprawdz email i potwierdz
aktywacje Newslettera.
Twój email istnieje juz w naszej bazie.