Przebieranki w sypialni – zabawy w odgrywanie ról

W dzieciństwie wiele osób chciało być aktorami. Niektórzy nawet byli aktywni w teatrzykach szkolnych i podobnych aktywnościach. Wielu dorosłych zaś z podziwem, a nawet odrobiną zazdrości, patrzy na gwiazdorów rodem z Hollywood, mających okazję grać superbohaterów czy szpiegów. Sami na co dzień też często udajemy – przyjmujemy różne maski, dodajemy sobie kilka cech, jakie chcielibyśmy mieć… Czasem nawet zaczynamy w to wierzyć i realizować!

Aktorskie zapędy można jednak wykorzystać w zupełnie inny sposób. Wystarczy trochę wyobraźni i fantazji, szczypta śmiałości, przebranie czy sex bielizna erotyczna, by przeżyć z partnerem niezwykłą przygodę, wymagającą nieco teatralnych umiejętności. Odgrywanie ról w łóżku to doskonały sposób na wprowadzenie pewnych nowości w życie intymne. Przebieranki w sypialni pozwalają przełamać nudę, ale i przekroczyć granice pewnych tabu. Dlatego tego typu zabawa cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Na czym dokładnie polega ten rodzaj igraszek? Jak się do nich przygotować? W końcu też – jakie scenariusze warto wybrać? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu. Zachęcamy Cię więc do przeczytania go. Z pewnością nie pożałujesz!

Odgrywanie ról – na czym polega?

Być może zabawy te skojarzą Ci się ze skrótowym terminem RPG. Role-playing games to właśnie nic innego, jak gry, których uczestnicy przyjmują pewne role i odgrywają je. To całe skomplikowane systemy, gdzie narracją zajmuje się tzw. mistrz gry, opierający się na podręczniku wybranego uniwersum. Oczywiście przebieranki w łóżku z partnerem to mocno uproszczona wersja. W tym wariancie oboje tworzycie scenariusz, jak i gracie pierwszoplanowych bohaterów.

Jak więc wygląda taka zabawa erotyczna? Otóż budujecie ogólny scenariusz, przypisując sobie konkretne postacie i… po prostu nimi jesteście. Jakie role na Was czekają? W zasadzie każda, jaka przyjdzie Wam do głowy. Ona na przykład może przywdziać strój stewardessy, a on – dobry garnitur. To świetny sposób np. na odegranie sceny, w której kobieta jest pracownicą ekskluzywnej linii lotniczej, gotowej spełnić każdą potrzebę jej pasażerów. On zaś biznesmenem, mającym ochotę na wyuzdany seks w trakcie lotu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zabawić się też bardziej tradycyjnie. Wciąż popularny pozostaje erotyczny strój pokojówki, która zechce wymieść z głowy gościa hotelu lub gospodarza domu brudne myśli. Może je albo zamieść miotełką z delikatnych piór, albo… po prostu spełnić jego zachcianki. Nie należy zapominać o tym, jak pociągająca pozostaje seksowna pielęgniarka, chcąca jak najszybciej postawić pacjenta na nogi.

By odegrać takie postacie, przydają się odpowiednie stroje. Wiele z nich znajdziesz w ofercie naszej drogerii erotycznej. Dzięki nim łatwiej da się wcielić w poszczególne role. Dodatkowo znakomicie podkreślają atuty ciała, uwypuklając biust i biodra. Możliwości jest naprawdę wiele. Im bardziej zaś partnerzy wkręcają się w tę erotyczną zabawę, tym większy pojawia się głód na nowe doznania. Niektórzy zaczynają nie tylko sięgać po przebrania dostępne w drogeriach dla dorosłych, ale i cosplay’owe stroje, nawiązujące do bohaterów z ich ulubionych książek, filmów czy gier komputerowych. Jeszcze inni zaś, by podkręcić temperaturę zabawy, wychodzą dużo dalej poza sypialnię – odgrywają niemal całe sceny w mieście, nierzadko w pokoju hotelowym czy w samochodzie.

Dlaczego odgrywanie ról może być pociągające?

Przede wszystkim tego typu rozrywka to znakomity eksperyment erotyczny. Można na chwilę oderwać się od tego, kim jesteśmy i nawet mieć pewną „symulację” skoku w bok. W przypadku, gdy pojawia się potrzeba odskoczni i zaznania czegoś nowego, przebieranki stanowią rewelacyjne rozwiązanie. Przyjęcie bowiem innej roli niż ta, jaką „odgrywa się” na co dzień, zmienia nasze zachowania!

Nic dziwnego zatem, że zabawa ta należy do metod przełamywania nudy w sypialni i jaką polecają nawet specjaliści. Jeśli dodatkowo oboje partnerów wykazuje żywą wyobraźnię i mają skłonność do fantazjowania, wówczas może wywiązać się wiele interesujących sytuacji, z których zrodzi się bardzo namiętny seks. Wszystko dlatego, że są mniejsze opory, by podjąć pewne działania, jakich jako „my” nie podjęlibyśmy. Natomiast pieszczoty i zachowania, jakich dopuszczamy się podczas odgrywania ról, idą na konto kogoś innego, postaci, w jaką się wcielamy. To w końcu „ona” okazuje się mocno wyuzdana i gotowa na bardzo świńskie zabawy, a nie my. Wszystko wynika z faktu, że podczas odgrywania konkretnego scenariusza, nieco się odrealniamy. To zaś pozwala przekroczyć pewne granice tabu. Ważne jednak, by oboje partnerów wykazywało równe lub przynajmniej podobne zaangażowanie.

Jak przygotować się do przebieranek?

Dla wprawionych zazwyczaj wystarczy tylko sygnał, że tego wieczoru będą odgrywać role. Wówczas od razu kreślą się scenariusze i możliwości, jakie przed nimi stoją. Tym jednak, którzy dopiero wchodzą w ten świat, prezentujemy kilka przydatnych wskazówek.

Przede wszystkim przygotujcie sobie jakiś ogólny skrypt dotyczący tego, jak zacząć. Chodzi tu o ustalenie postaci i sytuacji, w jakiej będziecie się znajdować. Macie pełną dowolność – możecie grać nieznajomych, przyjaciół, kochanków, a nawet wrogów (podobno seks z przeciwnikiem smakuje wyjątkowo pikantnie!). Na początku, nim jeszcze złapiecie bakcyla przy takich zabawach, jako przebrania wykorzystajcie to, co macie w szafie. Z pewnością znajdzie się jakaś seksowna erotyczna bielizna, rozpalająca jego zmysły, jak i koszula, którą ona zawsze na Tobie uwielbiała. Z czasem, gdy tego typu zabawy się Wam spodobają, dodatkowe stroje będą nieodzowne. Sami się przekonacie, jak mocno takie fatałaszki podkręcają atmosferę!

Równie ważne pozostaje zorganizowanie wolnego czasu. Upewnijcie się, że w wieczór, gdy zaplanowaliście sobie odgrywanie ról, nie macie żadnych innych planów. Często tego typu rozrywka przeciąga się na kilka godzin. Chodzi bowiem o zbudowanie odpowiedniej atmosfery, a i sam seks potrafi się przedłużyć. Wierzcie lub nie, ale przy przebierankach bardzo często zdarza się, że pary nie poprzestają na jednym razie!

Jakie scenariusze proponujemy?

Brakuje Wam pomysłów na odgrywanie ról? Chcecie się dowiedzieć, w jakie postacie warto się wcielić? W takim razie poniżej podajemy kilka przykładowych scenariuszy.

Nieprzygotowana uczennica

On, surowy nauczyciel. Ona, niesforna uczennica. Mężczyzna może siedzieć przy biurku, ubrany w strój pasujący do typowego belfra – jeansy, koszula… na blacie jakiś zeszyt i długopis. Ona – koniecznie krótka spódniczka, podkolanówki i obowiązkowo biała koszula. Do tego uczesana w dwa kucyki, wiszące po bokach głowy.

Co powiecie na lekcję anatomii, podczas której „nauczyciel” przepyta „uczennicę” z rozmnażania ssaków? Jako że ta nie będzie wiedziała, jak odpowiedzieć, mentor udzieli jej lekcji praktycznej lub… ukarze ją za brak wiedzy. To jedna z typowych scen, odgrywanych przez pary. Jednak wciąż rozpala tak samo mocno!

Pani pielęgniarka i pacjent

Zaletą tego scenariusza jest fakt, że zwykle rozgrywa się w łóżku. Tym razem to ona gra dominującą rolę. To pielęgniarka, chcąca jak najszybciej przywrócić pacjenta do zdrowia. Ubrana w seksowny fartuszek powinna zadbać o jego kondycję, a przy okazji spełniać swoje żądze seksualne. Pacjent zaś może pozostać niemal zupełnie bierny i bez ruchu, obserwować, jak seksowna przedstawicielka służby zdrowia wykorzystuje go do własnych celów. W końcu to terapia, bo seks to zdrowie!

Prostytutka i klient

To już zabawa na wyższym poziomie i wymaga lepszego rozeznania się w odgrywaniu ról. Szczególnie jeśli zdecydujecie się odegrać fragment zabawy w mieście. Ona przyjmuje rolę damy lekkich obyczajów „działającą” na ulicy albo umawiającą się na telefon. Mężczyzna zaś jest klientem. Atrakcyjność tej zabawy polega na tym, że wchodzą tu dodatkowe elementy, jak negocjacja ceny i zakresu usług. Jeśli decydujecie się na pierwszy wariant, z ulicą, wybierzcie ustronne miejsce, by nikogo nie gorszyć. Później możecie na przykład pojechać do hotelu.

Podsumowując

Zadbajcie o to, by nikt Wam nie przeszkadzał. Dzieci odstawcie albo do rodziców, albo do znajomych. Telefony wyłączcie, zegarki też… w tle może lecieć tylko muzyka, jaka będzie budowała Wam klimat. Ostrzeżcie też wszystkich znajomych, którzy lubią pojawiać się znienacka, że tego dnia nie będzie nikogo w domu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *