Fleshjack Classic Jack Ass

Fleshjack Classic Jack Ass

 

Pierwszy raz spotykasz się z Fleshjack?

 

Classic Jack Ass to klasyczny Fleshlight stworzony specjalnie dla klientów o homosekualnej orientacji. Jest to seksowny tyłek z oryginalną wewnętrzną fakturą gładkiego kanału. Rękaw, od którego wszystko się zaczęło – to idealny wybór dla osób kupujących po raz pierwszy.

Specjalnie dla Ciebie

 

Jack Ass został stworzony z myślą o tych, którzy ponad wszystko cenią sobie seks analny. Musisz mieć te seksowne pośladki z kanałem, który tylko czeka abyś w niego wszedł – aby dać Ci maksimum przyjemności, o jakiej nawet nie śniłeś!

 

 

Realistyczna tekstura wkładu

 

Wyjmowalny wkład został opracowany w oparciu o najnowszą technologię. Jego tekstura jest praktycznie nie do odróżnienia analnego wejścia mężczyzny.

 

Fenomen na rynku!

 

Classic Jack Ass to Twoje otwarte wrota do sexu analnego. Spróbuj coś, czego jeszcze nie próbowałeś! Spełnij swoje najskrytsze marzenia i fantazje erotyczne. Otwór jest dyskretnie ukryty pomiędzy wypiętymi pośladkami. Dzięki temu fleshlightowi doświadczysz, jak to jest wejść od tej drugiej – zakazanej – strony swojego partnera. Wejdź powoli i daj się objąć przyjemnemu uściskowi nowoczesnej struktury wewnętrznej – nie będziesz chciał wyjść! Jack Ass wprowadził więcej mężczyzn w stan błogiej przyjemności niż jakikolwiek inny masturbator.

 

Jego gładka innowacyjna tekstura sprawi, że poczujesz, jakbyś na prawdę penetrował go od tyłu!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *