Gry erotyczne

Erotyczne gry planszowe

 

Pudełko Rozkoszy

Zestaw gier „Pudełko Rozkoszy” pozwoli Wam na rozpoczęcie „niewinnej” zabawy i wprowadzenie w erotyczny nastrój. Gry pobudzą Wasze zmysły! Jest to także doskonały sposób, aby przekazać partnerowi to, czego pragniemy oraz dowiedzieć się czego oczekuje nasz partner. To rozkoszne Pudełko zlikwiduje u Was wszelkie zahamowania. Tworząc gry zadbaliśmy przede wszystkim o to, by atmosfera w Waszym związku była zbudowana na wzajemnej czułości oraz zrozumieniu swoich potrzeb i oczekiwań.

Odkryjcie Świat Rozkoszy!
Pomyślałeś co będziecie robić, gdy za oknem będzie nieciekawie? Będziecie siedzieć w domu i się nudzić? Nie pozwól, aby pogoda popsuła Wam wieczór – przeczytaj opis do końca i ciesz się wolnym czasem.

A może na prezent?

Rocznica? Urodziny? Pomyśl już teraz co będziecie robić i co dasz ukochanej osobie na prezent! Pamiętaj, że kobiety nie lubią przewidywalnych facetów, zaskocz ją w ten dzień i pokaż, że potrafisz wymyślić coś ekscytującego i podniecającego! To pudełko sprawi że będziecie pamiętać ten Dzień na długo. Przeczytaj do końca opis tej aukcji, a na pewno sprawisz sobie i swojej ukochanej dużą przyjemność!

Zwartość pudełka:

  • Rozkosz – Erotyczna Gra Planszowa dla Par. Gra niezwykle pobudza wyobraźnię i uruchamia wszystkie zmysły, doprowadzając Was do granic rozkoszy.
  • Gorące Igraszki – Erotyczna Gra Karciana dla Par. II część znakomitej gry „Rozkosz”. 4 Talie kart z różnymi poziomami wtajemniczenia.
  • Rozkoszna Wojna – III część świetnej gry „Rozkosz”. Zagrajcie w wojnę na poważnie… i wygrajcie coś o czym od dawna marzyliście!
  • Kominek DVD – Film ten daje niepowtarzalny romantyczny klimat. Ogień jest naturalny z odgłosami strzelającego drewna, co daje bardzo realistyczne i zmysłowe wrażenie.
  • Mały wibrator o dużych możliwościach… Posiada subtelne wibracje i zadowoli najbardziej wymagającą panią. Wyprofilowany tak aby łatwo dotrzeć do punktu G.
  • Duże strusie Piórko, dzięki niemu pobudzisz wszystkie wrażliwe miejsca i doprowadzisz do niesamowitego rozluźnienia i relaksu po ciężkim dniu pracy.
  • Kajdanki – 2 pary: pokryte są miękkim i puszystym futerkiem. Wyposażone są dla bezpieczeństwa w ukrytą dźwignię. Do każdego kompletu kluczyki. To jakie znajdą zastosowanie pozostawiamy Wam i Waszej wyobraźni.
  • Prezerwatywy Durex (3 szt.):  Durex Performa – Zawierają benzokainę, specjalny płyn umieszczony w końcowej części prezerwatywy, który pozwala na opóźnienie… Zapewniają maksymalnie długi i pełen wrażeń udany seks,  Durex Pleasuremax – prążkowane z wypustkami. Zapewniają niesamowite doznania obu partnerom. Połączenie prążków i wypustek z kształtem easy-on, zmienią już na zawsze Wasza intymność, Durex Select Truskawkowe – kolorowe, zapachowe i smakowe prezerwatywy zakończone zbiorniczkiem. Seks to wszystkie zmysły, a więc i zapach i smak – pobudźcie je.
  • Para seksownych stringów! Ubierz się elegancko i przystąp do korzystania z dobrodziejstw Pudelka Rozkoszy w odpowiedniej do okazji garderobie.

PROMOCJA

Zadaj sobie pytanie
Jeśli na którekolwiek pytanie Twoja odpowiedź brzmi „Tak”, to musisz mieć Pudełko Rozkoszy:

Nie masz odwagi powiedzieć partnerce czego pragniesz?

Chcesz zaskoczyć dziewczynę, żonę, a może kochankę?

Może chcesz uczcić jakąś okazję, ale nie masz kompletnie pomysłu jak zaskoczyć partnerkę?

Wasze życie erotyczne stało się zbyt monotonne?

Chcesz to zmienić?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *