Jak osiągnąć orgazm wielokrotny

Chciałbym dać mojej żonie możliwość przeżywania wielokrotnych orgazmów – jak do tego doprowadzić? Czy on naprawdę istnieje?

Istnieje, ale dotyczy niewielkiej ilości kobiet. Wcześniej jednak uzgodnij to z żoną, czy potrzebuje ona podczas stosunku przeżycia kilku orgazmów. Pamiętaj, że kobieta jest mniej schematyczna i potrzebuje dużo pieszczot, które ją rozbudzą. Kobieta do przeżycia wielokrotnego orgazmu musi być bardzo pobudzona.
Długa gra wstępna często jest dla partnerki porównywalna z finałem na który oczekujecie. Taki orgazm następuje w krótkich odstępach czasu jeden po drugim powodując chwilowe mocne uniesienia. Nie ma jednak jakiś specjalnych technik wywoływania go. Jeśli znasz swoja żonę dość dobrze, będziesz wiedział co sprawia jej największa przyjemność. Oczywiście można zastosować środki pobudzające dla kobiet, które bardziej rozpalają ogień u partnerek, np. Venicon, ale nie gwarantuje to zjawiska o które pytasz. Możecie również, jeśli jesteście osobami otwartymi, poeksperymentować z akcesoriami typu nakładki na penis, żele podniecające, a może feromony? Pamiętaj, że sposób w jaki żona może dochodzić do szczytowania leży w Twoich rękach. Czasami, wystarczy zapalić parę zapachowych świeczek, nalać kieliszek wina… rozwiń fantazje i do dzieła!

Powodzenia, Magda.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *