Zagraj o… orgazm! Kilka słów o grach erotycznych

Wprowadzenie odrobiny urozmaicenia do monotonnego czasami życia seksualnego to świetny sposób na to, by fantastycznie spędzić noc z drugą połówką. Gry erotyczne uczą nas wzajemnego zaufania, pogłębiają bliskość pomiędzy dwójką ludzi, sprawiają, że partnerzy doskonale się bawią i zaczynają skracać między sobą dystans. Nieważne, czy jesteście ze sobą miesiąc czy dziesięć lat – za pomocą tych gier możecie sprawić, że będziecie bawili się wprost fantastycznie. Wystarczy wam do tego odrobina fantazji, dużo poczucia humoru i nieco zakręcona wyobraźnia!

Zabawy w domu

Spośród zabaw, które znacie doskonale z dzieciństwa, istnieje taka, którą nazywamy ciepło – zimno. Brzmi znajomo? Oczywiście. Wyobraźcie sobie teraz, że wybieracie konkretne miejsce na ciele, do którego ostrożnie musi dotrzeć wasz partner, oczywiście tak, by sprawić wam przy tym największą przyjemność. Może to więc, zamiast palcem, zrobić ustami, czyż nie? Za pomocą ust i języka nasza druga połówka poszukuje więc punktu, który mamy na myśli, a my tylko powtarzamy, czy ciepło, czy zimno… Zobaczymy, jak długo wytrzymamy z taką interesującą zabawą!

Smaczna gra

Jesteście oboje wielbicielami słodyczy? To jedna z zabaw, która na pewno się wam spodoba. Jeden z partnerów bierze jakiś swój ulubiony owoc (na przykład mandarynkę), dzieli go na cząstki, a następnie układa na ciele drugiego partnera, w strategicznych punktach. Następnie próbuje zjeść owe owoce samymi ustami, przy okazji doskonale badając językiem co wrażliwsze punkty drugiej połówki. Po takiej zabawie możecie wziąć też długą, odświeżającą i wspólną kąpiel, a następnie zamienić się rolami.

Moja własna fantazja

Każde z partnerów wypisuje na kilku karteczkach swoje skrywane fantazje erotyczne, a następnie zamienia się nimi z drugą połówką. Następnie jedno z kochanków zawiązuje sobie oczy, a drugie odczytuje pierwsze życzenie z karteczki, po czym realizuje je. Potem zaś powoli zamieniają się rolami, aż do momentu, w którym wszystkie życzenia zostaną spełnione. Jest to doskonały sposób na wzajemną komunikację, przełamujący wstyd i niepewność. Jednocześnie pozwoli świetnie się dogadać dwójce ludzi, która do tej pory nie wiedziała, jak sobie powiedzieć o skrytych fantazjach.

Seks-kostka

Jeśli jeszcze takiej nie posiadacie, możecie użyć dowolnej kostki wielościennej, ustalając na początku, za co będzie odpowiadała każda cyfra. Następnie rzucacie po kolei, realizując kolejne pragnienia. Możecie sobie pozwolić na naprawdę dzikie fantazje, którymi możecie dowolnie się między sobą wymieniać. Pamiętajcie jednak, że w grze tej nie wolno oszukiwać. Chcecie przecież sprawić przyjemność sobie nawzajem!

Gry karciane

Istnieje bardzo wiele gier karcianych, które obecnie znajdują się na rynku, a są przeznaczone dla par pragnących urozmaicić swoje życie seksualne. Nie mówimy tu o klasycznej talii (chociaż zagranie w rozbieranego pokera na pewno bardzo poprawiłoby wam obojgu humor), ale o takich grach, których przeznaczeniem jest sprawić właśnie, byście oboje wylądowali rozgrzani w łóżku. W rzeczywistości takie gry sprawiają, że bliscy sobie ludzie ośmielają się do siebie i uczą się nawzajem własnych potrzeb. To niezwykle ważne, ponieważ buduje swoistą nić porozumienia.

Korzyści płynące z gier erotycznych

Gry erotyczne nie tylko budują bliskość, ale dostarczają też nie lada zabawy. Oprócz gier karcianych na rynku dostępnych jest mnóstwo planszówek i innych, którymi możecie się wymieniać. Oprócz tego istnieją przecież jeszcze różnego rodzaju erotyczne gry komputerowe, także aplikacje na telefon, dzięki którym możecie świetnie poznać siebie nawzajem.

Korzyści z grania jest naprawdę wiele i pora wymienić kilka z nich. Po pierwsze, socjalizują, tworząc szczególną więź. Po drugie, rozwijają wyobraźnię oraz fantazję, dzięki czemu będziecie mogli zrelaksować się za sprawą własnych marzeń o tym, co chcielibyście zrobić z drugą połówką. Wreszcie: poszerzają horyzonty. To nie tak, że wasz partner nigdy nie marzył o dzikim seksie, po prostu najprawdopodobniej nie miał wam odwagi o tym powiedzieć. Dzięki grom nauczycie się rozmawiać ze sobą.

Twórzcie własne gry erotyczne

Jeśli wasza wyobraźnia rozwinięta jest w dużym stopniu, możecie sami wymyślać gry, w które potem będziecie się oboje bawić. To może być wspólna opowieść erotyczna, którą stworzycie we własnym zakresie, w cieniu alkowy. Macie całe mnóstwo rekwizytów, których możecie do tego użyć. Mogą to być wzmiankowane już kostki czy karteczki, ale nie ma żadnego powodu, dla którego nie moglibyście wykorzystać rzeczy, które macie pod ręką. Można wymyślić naprawdę niesamowite cuda używając tylko łyżeczki i talerzyka… jeśli wie się, co z nimi zrobić.

Bo fantazja jest od tego…

Możecie również zapytać waszego partnera o grę, w którą chciałby zagrać najbardziej. To mogą być przecież także przebieranki, dzięki którym na chwilę wejdziecie w jakąś rolę. Odrobina dramy czy teatru w łóżku potrafi naprawdę pobudzić zmysły i sprawić, że oboje będziecie się wspaniale bawić. Może twój partner marzy o tym, by skarciła go nauczycielka? Może twoja partnerka chciałaby zostać przyłapana na gorącym uczynku przez policjanta? Możliwości jest naprawdę bardzo wiele, was natomiast ogranicza jedynie wyobraźnia.

Bardzo dobrym sposobem na zbudowanie więzi jest również porozmawianie z partnerem o jego fantazjach. Być może jest tak, że ma właśnie pomysł na coś zupełnie nowego, na zagranie w coś, co pozwoli wam doskonale bawić się w ramach gry wstępnej. Bywają nawet takie pary, które potrafią użyć zwykłych szachów do stworzenia bardzo erotycznego nastroju.

Gry odmienią waszą alkowę

Zabawy w domu

Pamiętajcie, że nudę można przełamać właśnie czymś zupełnie nowym. Oczywiście, obie strony muszą się na to zgodzić, w przeciwnym razie może dojść do dość niezręcznej sytuacji, w której druga osoba nie do końca będzie pewna, czego oczekuje od niej ta pierwsza. Musicie najpierw wybadać dokładnie, czy wasza połowica ma akurat ochotę na igraszki. Pamiętajcie, że gra erotyczna wcale nie musi skończyć się namiętnym seksem – może być do niego drogą, która zajmie wam kilka dni. Wyrozumiałość i cierpliwość popłaca o wiele bardziej niż natarczywość. Gry uczą właśnie tego, że trzeba jakiś czas się postarać, by osiągnąć cel. Aczkolwiek gry erotyczne to takie, w których wygrywacie oboje.

A może oryginalny prezent?

Jeśli uważasz, że w twojej sypialni wszystko jest jak należy, ale chciałabyś zrobić komuś prezent w postaci gry erotycznej, musisz być bardzo ostrożna. Sypialnia to bardzo intymne miejsce i mało kto lubi, by mu do niej zaglądać. Jeśli jednak twoja przyjaciółka zaczyna narzekać na nudę z mężem, podgadaj ją na spokojnie, czy próbowała gier. Oczywiście, musisz wykazać się taktem i nie pytać o szczegóły, jeśli sama nie opowie. Jeśli chciałaby spróbować czegoś nowego, ale nie wie, jak zacząć, nic nie stoi na przeszkodzie, by podarować jej grę.

Sytuacją, w której można podarować taki prezent bez pytania, jest wieczór panieński lub osiemnastka. Trzeba dobrze znać osobę, której wręcza się taki prezent. Niezręczna sytuacja spod szyldu „obca kobieta podarowała mi grę erotyczną” na pewno do niczego ci się nie przysłuży. Ale dobrej przyjaciółce, kobiecie, którą znamy już kilka lat, wręczenie czegoś podobnego z całą pewnością będzie miało miejsce we wtórze chichotów.

Warto ze sobą grać jak najdłużej!

Granie nie jest tylko domeną dzieci, a gry erotyczne z całą pewnością są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych. Nie jest to zachowanie niedojrzałe, zboczone czy niepoważne. Nie powinniście się wstydzić eksperymentować we własnym łóżku – i nie bójcie się komentarzy, jeśli ktoś znajdzie na waszym stole przypadkowo odłożone karty do gry erotycznej. Wstydzić muszą się jedynie ci, którzy bezwzględnie zaglądają innym do sypialni, komentują cudze życie intymne. Miejcie świadomość, że w przypadku seksu wszystko leży wyłącznie w waszej gestii i inicjatywie.

Miłej gry!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *