„Gorące Igraszki” w jeszcze bardziej pikantnej odsłonie

Wyobraźcie sobie wielką płytę Stadionu Narodowego na którym stoi ponad 16 tysięcy mężczyzn i kobiet, którzy krzyczą z ekstazą w głosie „Przeżyliśmy wczoraj wieczorem najbardziej Gorące Igraszki w łóżku” [bo przecież nie cieszą z gola polskiej reprezentacji]. 16 tysięcy to prawie jakby zapełnić ponad cztery statki wielkości Titanica.

Dla małżeństwa, które prowadzi wydawnictwo odpowiedzialne za wydawanie erotycznej gry „Gorące Igraszki” – to powód do dumy, że już tyle par miało przyjemność przeżyć dzięki nim gorącą przygodę.

 Ta magiczna liczba skłoniła Magdę i Pawła do tego, by nowe wydanie gry wzbogacić o jeszcze większą liczbę gratisów. Najnowsza wersja „Gorących Igraszek” jest sprzedawana w zestawie z płytą DVD z nagraniem płonącego kominka i podkładem w postaci romantycznej muzyki lub odgłosów palącego się drewna, wibrującym pierścieniem na penisa oraz bardzo przydatnymi internetowymi kursami erotycznymi (kurs „Bondage” prezentujący techniki seks-dominacji i uległości oraz kurs „Kamasutra” zdradzający tajniki dalekowschodniej ars amandi). Jeśli dodać do tego pochodzące z poprzedniej wersji gry: zestaw osiemdziesięciu kart z różnymi zabawami i zadaniami, rozkoszne strusie piórko, wibrator Lady Finger i czerwoną aksamitną wstążkę, to można stwierdzić z pełnym przekonaniem, że wieczór z „Gorącymi Igraszkami” z pewnością nie będzie należał ani do przeciętnych, ani przewidywalnych, ani tym bardziej nudnych.

Może wkrótce zapełnimy razem dwa stadiony lub wypełnimy kolejnego Titanica kochającymi się parami.

Grę w nowej odsłonie możesz kupić tutaj: Gorące Igraszki


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *