Promocja Mikołajkowa – drugi produkt gratis!

Grudzień ruszył już pełną parą, a rok dobiega końca. W mediach wciąż słychać echa ostatniego piątku listopada, czyli tak zwanego Black Friday – dnia wielkiej, amerykańskiej wyprzedaży.

Jako największy sex shop w Polsce nie mogliśmy nie zareagować na tę wyprzedażową atmosferę. Szczególnie, że grudniowe okazje do rozdawania prezentów zbliżają się coraz większymi krokami. My również mamy dla Was niebywale korzystną promocję. Do 6-grudnia do zakupionego u nas produktu dorzucamy drugi produkt gratis. Chcecie poczuć na własnej skórze podwójną dawkę erotycznych wibracji? Teraz macie najlepszą ku temu okazję i to za połowę ceny!

Już dziś oferujemy Wam świetne zestawy Waszych ulubionych produktów. Promocją objęte są feromony męskie i dla kobiet, zestaw Perfect Bust powiększający piersi, zestaw do powiększania penisa Penilagre oraz produkty podkręcające sprawność seksualną, Orgasm Control. Teraz możecie cieszyć się nimi dłużej, intensywniej, jednocześnie zostawiając w portfelu miejsce na oszczędności. A te przecież przydadzą się na Święta.

Nie czekajcie więc zbyt długo, zróbcie sobie lub komuś bliskiemu świetny prezent, zadbajcie o moc zimowych wrażeń w sypialni. Warto.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *