Większe piersi. Jak spełnić marzenie o jędrnym biuście?

Duży, ponętny biust to jedno z tych „oczywistych” marzeń, które masowo towarzyszy kobietom. Piersi bywają jednym z najpopularniejszych powodów do kompleksów. Zwykle paniom nie tak hojnie obdarzonym przez naturę trudniej w całości zaakceptować swoje ciało. Przeważnie czują się mniej kobiece i ponętne, bywa że boją się odsłaniać swojego ciała w łóżku i zadręczają tym, co partner pomyśli na widok małego biustu.

Istnieją również takie kobiety, których piersi utraciły na jędrności przy karmieniu piersią lub kuracji odchudzającej. Nie są już uroczo i podniecająco sterczące, ale zwiotczałe i zbyt nisko położone. Na szczęście są sposoby, by temu zaradzić. Co ciekawe – bez wizyty u chirurga. 

Sposób 1. Ćwiczenia

Jeśli marzysz o większym, piękniejszym i bardziej jędrnym biuście, powinnaś zacząć od ćwiczeń. By okazały się skuteczne, musisz spełnić parę prostych warunków: być regularną, zdyscyplinowaną i naprawdę wierzyć w swój sukces. Jak się do tego zabrać? Na początek zrób w terminarzu rozpiskę. Załóż sobie, że będziesz ćwiczyć co najmniej cztery razy w tygodniu, zastanów się, które dni i pory najbardziej ci odpowiadają. Wiele prostych ćwiczeń podnoszących biust możesz wykonywać sama w domu. Będą to między innymi pompki (trochę jednak zmodyfikowane – wąski rozstaw dłoni, łokcie przy ciele, kręgosłup wyprostowany), czy ściskanie piłki tuż przed sobą. Można też ćwiczyć z ciężarkami. Trzymając nad sobą w dłoniach dwukilogramowe ciężarki, należy wyprostować ręce i odchylać je na zmianę: na zewnątrz i do wewnątrz. Ruchy powinny być powolne. Wystarczy od 20 do 30 powtórzeń dziennie.

Jeśli potrzebujesz większej mobilizacji, wykup karnet na siłownię. Na miejscu poproś instruktora o wskazówki, opisz mu, na czym najbardziej ci zależy. Chodź na siłownię regularnie i wypatruj efektów.

Sposób 2. Masaż

Masaż piersi to doskonały sposób na ujędrnienie. Możesz go wykonywać sama w domowych pieleszach, jednak i w tym wypadku musisz pamiętać o regularności. Jak się do tego zabrać? Najpierw nawilż ręce oliwką i zacznij masować piersi okrężnymi ruchami, unosząc je lekko ku górze, kieruj dłonie od dołu, poprzez mostek, do góry biustu. Żeby oczekiwać efektów, należy wykonywać około 100 okrężnych ruchów dziennie.

Sposób 3. Zimny prysznic zdziała cuda

Istnieją teorie, według których nacieranie śniegiem może pomóc ujędrnić, podnieść, a co za tym idzie powiększyć piersi. Pomysł ten wydaje się jednak dziwaczną fanaberią, dlatego można zastąpić go regularnymi, zimnymi prysznicami. Naprzemienny zimny i ciepły masaż, który zawsze kończy się zimnym strumieniem wody szybko napina skórę i ujędrnia ją.

Sposób 4. Zioła powiększające biust

W walce o większe i piękne piersi godnym sojusznikiem może okazać się natura. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że moc ukryta w ziołach potrafi zrobić wiele dobrego dla naszego ciała (a przy okazji ducha). Które ziółka wybrać na powiększenie piersi? Będą to przede wszystkim zestawy zawierające choćby palmę sabałową, nasiona kopru (wspomagające produkcję estrogenu), kozieradkę, dziki pochrzyn, soję, żeń-szeń, mniszek lekarski i oset błogosławiony.

Tabletki powiększające biust

Każde z tych działań możemy wspomóc odpowiednią suplementacją. Warto zaopatrzyć się w sprawdzone suplementy, które z mocą zawartych w nich substancji odżywczych koniecznych do utrzymania odpowiedniego metabolizmu tkanki łącznej, przywracają upragnioną elastyczność i jędrność. Tabletki powiększające biust zawierają między innymi kolagen zapobiegający wiotczeniu skóry, a także unikalną mieszankę ziołowych składników (np. drapacza lekarskiego, nasion kminku czy kozieradki) oraz naturalne hormony, tak zwane fitoestrogeny, które na kobiecy organizm działają w podobny sposób co estrogeny. Suplementy prócz wskazanych korzyści napinają i odżywiają skórę, budują warstwę ochronną, której nie da się uzyskać za pomocą żadnego kremu, zapobiegają procesowi wiotczenia.

Kremy powiększające biust

Popularnym sposobem na ujędrnianie piersi są także dostępne na rynku kremy i żele. Warto po nie sięgnąć równocześnie z kuracją suplementacyjną – dzięki temu działamy na organizm zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Zadaniem kremów jest widoczne ujędrnienie i polepszenie elastyczności skóry, doskonałe nawilżenie i rozświetlenie. Pamiętajmy jednak, ze aby doczekać się pożądanych efektów, trzeba być regularnym.

Dlaczego warto starać się o większe piersi bez operacji?

Już samo słowo „operacja” nie kojarzy się zbyt dobrze. I słusznie: tego typu ingerencja w naturę wiąże się z dużym stresem, niesie ryzyko powikłań, sprawia ból i pozostawia po sobie brzydkie ślady w postaci blizn. Zdecydowanie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa, a także mniej kosztowna – jest praca nad własnym ciałem za pomocą naturalnych sposobów. Z pomocą konsekwentnego działania, możemy doczekać się spektakularnych efektów. A dalej iść przez świat z podniesioną dumnie piersią.

Polecamy:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *