Masturbatory Tenga Egg – jaja do masturbacji

Masturbatory Tenga Egg - jaja do masturbacji
Zabawki dla dorosłych często zaskakują swoją formą. Większość takich gadżetów jest stworzona na zasadzie „nie mam nic do ukrycia!”. Niektóre jednak charakteryzuje większa dyskrecja i niepozorność. W szczególności tyczy się to masturbatorów – akcesoriów przeznaczonych dla panów. Należą one do najbardziej interesujących, a i często zaawansowanych artykułów, dostępnych na rynku erotycznym. Umożliwiają przeżycie silnych doznań zarówno w chwilach samotności, jak i wzbogacają zabawy we dwoje. Mogą posłużyć też do ćwiczenia wytrzymałości seksualnej, pozwalając tym samym wypracować sobie techniki przedłużające seks.

Masturbatory zazwyczaj przypominają tuby lub latarki (słynne produkty marki Fleshlight), jednak od pewnego czasu rynki szturmem brane są przez bardzo niepozorny gadżet do masturbacji. Chodzi o „jajka” Tenga Egg, które dostarczają niesamowitych i niespotykanych dotąd wrażeń.

Czym są te „jajeczka”? Jak właściwie działają? Co sprawiło, że są tak popularne i jakie rodzaje możemy wyróżnić? Jeśli jesteś ciekaw tych akcesoriów – wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o Tenga Egg, dowiesz się z poniższego artykułu. Zachęcamy więc do czytania!

Japońska innowacja na miarę naszych czasów

Przyzwyczajeni jesteśmy, że Japończycy dostarczają nam wiele nowoczesnych produktów. Zazwyczaj tyczy się to elektroniki, ale, jak widać, producenci z Kraju Kwitnącej Wiśni nie zapominają także o miłośnikach seksu. Co ciekawe – mimo bogatej kultury seksualnej, są dość powściągliwi, jeśli chodzi o bliskość. Niewykluczone, że właśnie to sprawiło, że Tenga Egg, jajko do masturbacji, ma tak niepozorny wygląd.

Producent od samego początku, czyli od 2005 roku, stawiał na to, by jego produkt był neutralny seksualnie. Co to oznacza? W założeniu nie miał zastępować waginy. To po prostu miał być przyjemny, dostarczający nowych wrażeń gadżet, który stanowi urozmaicenie stosunków płciowych. Niepozorny kształt ma jeszcze jeden ważny atut – jest niesamowicie dyskretny. Jeśli ktoś nie zna tej marki, nie rozpozna w tym gadżecie zabawki dla dorosłych! Bardziej przypomina jajko niespodziankę, jakie kupuje się dla dzieci niż masturbator dla dorosłego faceta. Przy okazji każdy model charakteryzuje się innowacyjnym designem, mającym przełożenie na wrażenia, jakich dostarcza. Tenga Egg to bowiem szereg różnych wariantów!

Jajka Tenga – czego się spodziewać?

Przede wszystkim – dobrej zabawy o odmiennym charakterze. Każde jajko ma inne wykończenie powierzchni wnętrza, które w wyjątkowy sposób stymuluje penisa – zarówno żołądź, jak i cały trzon. Informację o tym, jakie wypustki zastosowano w wybranym modelu, określa nadruk na folii takiej „pisanki”. Ich wzory więc prezentują albo zaokrąglone kolce, siateczki, fale, czy nawet pioruny. Nie jest to oczywiście kształt dla kształtu – różnice te faktycznie wpływają na intensywność doznań, jakie się przeżywa. Wybrane produkty Tenga Egg, oprócz unikalnego wykończenia wnętrza, gwarantują także inne, dodatkowe wrażenia. Na przykład Cool Wavy oferuje ponadto mentolowe orzeźwienie, dzięki czemu w czasie masturbacji odczuwa się jeszcze chłód. To nowe doznanie i może nie każdemu przypadnie do gustu, ale zdecydowanie wzbogaca całą zabawę.

Jak natomiast dokładnie wygląda produkt? Nabywca do rąk dostaje owiniętą folią pisankę. Pod nią zaś znajduje się plastikowe opakowanie, wewnątrz którego skrywa się właściwy gadżet. Jajka te produkuje się z elastomeru. Tworzywo to jest bezpieczne dla zdrowia, a poza tym ma niesamowicie rozciągliwe i elastyczne właściwości. Dzięki temu rozciąga się nawet pięciokrotnie! Taka forma pozwala również na odmienną stymulację. Z jednej strony użytkownik może skupić się wyłącznie na główce penisa, jak i masować go na całej długości. Co ważne – wewnątrz każdego jajka skryty jest lubrykant, nadający odpowiedniego poślizgu w czasie masturbacji.

Jakie rodzaje jajek Tenga dostępne są na rynku?

Istnieje kilka serii, niektóre jednak były limitowane i trudno je obecnie znaleźć na rynku. Niemniej jednak można podzielić je na co najmniej 5 kategorii:

  • Regular Strength – to klasyka, jeśli chodzi o Tengę. Gwarantują wrażenia o zbalansowanej intensywności. Nie należy odczytywać tego jako nudnych bodźców – wręcz przeciwnie! Po prostu pozwalają cieszyć się dłużej możliwościami, jakie oferują te jajka,
  • Hard Boiled – Strong Sensations – tym razem to seria charakteryzująca się naprawdę intensywnymi doznaniami. Dla wszystkich tych, którzy są odporni, a do tego – szukają silnej stymulacji,
  • Tenga Egg Lovers – unikalna linia Tengi – wypustki znajdujące się wewnątrz jajek były w kształcie serca,
  • Tenga Egg Wavy Specjal Cool Edition – to właśnie ten model, do którego dołącza się mentolowy lubrykant. Wewnętrzna struktura przypomina fale, oblewające chłodem zarówno żołądź, jak i trzon penisa,
  • stworzone we współpracy z Fundacją Keitha Haringa – jednego Japończykom nie można odmówić – szaleństwa, co znakomicie widać także po serii tych jajek. Tym razem wypustki mają kształt… postaci przypominających te tworzone przez grafika streetartowego z Nowego Jorku – Keitha Haringa.

Zdecydowanie najpopularniejsze jednak na rynku są jajka Tenga Regular Strenght i to je najczęściej można spotkać w sklepach erotycznych, także w drogerii Intymność.pl. Wśród nich wyróżniamy następujące modele.

tenga egg wavyTenga Egg Wavy

W przypadku wariantu Tenga Egg Wavy użytkownik otrzymuje jajko „wypełnione” wewnątrz falami. To gwarantuje, że przyjemność stopniowo przypływa coraz mocniej, jak właśnie falami.

tenga egg clickerTenga Egg Clicker

W przeciwieństwie do poprzedniego modelu Tenga Egg Clicker to model wyposażony w zaokrąglone wypustki, które znakomicie masują penisa niezależnie od tego, czy zdecydujesz się stymulować samą główkę, czy całego swojego „przyjaciela”.

tenga egg spiderTenga Egg Spider

Nawet jeśli cierpisz na arachnofobię, to nie musisz się obawiać. Model  Tenga Egg Spider to wewnętrzna siateczka, przypominająca nieco pajęczynę. To gwarantuje idealną przyczepność oraz niesamowite doznania w czasie zabawy.

tenga egg twisterTenga Egg Twister

Model Tenga Egg Twister stopniowo zasysa penisa w czasie masturbacji. Spiralnie ułożone pręgi w unikalny sposób masują prącie… dasz się wciągnąć?

tenga egg stepperTenga Egg Stepper

Posuwiste ruchy, gwarantowane przez Tenga Egg Stepper to absolutny unikat. Wypustki o nieco stożkowatym kształcie oferują mocne bodźce!

tenga egg silkyTenga Egg Silky

Jeśli szukasz zaś jajka, które otuli penisa niemal jedwabistym dotykiem, to Tenga Egg Silky stanowi właściwy wybór dla Ciebie. Nieregularnie ułożone nici „jedwabiu” przyjemnie i delikatnie stymulują żołądź, jak i cały trzon.

Jak używać jajek Tenga Eggs?

To prawdopodobnie najważniejsze z pytań, jakie ciśnie Ci się na usta. Jak używać jajka do masturbacji? Otóż przepis jest bardzo prosty. Pierwsze, co trzeba zrobić, to zerwać folijkę, która otacza plastikową skorupkę. Kiedy już się jej pozbędziesz, otwierasz pudełeczko i wyjmujesz właściwy produkt. W środku zaś skrywa się torebeczka z jednorazową dawką lubrykantu, gwarantującego idealne nawilżenie. Co ważne – środek wyprodukowano na bazie wody, więc zasadniczo nie powinno być żadnych przebojów z uczuleniem. Tego typu preparaty bowiem najczęściej są hipoalergiczne. Wyjmij więc torebeczkę, otwórz ją i przelej jej zawartość do środka masturbatora.

Kiedy Twój penis jest już w zwodzie – należy nałożyć jajko Tenga na żołądź. Od tego momentu postępujesz tak, jak przy tradycyjnej masturbacji. Tyle że poślizg, jaki udaje się uzyskać w tego typu gadżecie, a także wybrane wypustki gwarantują Ci znacznie silniejsze bodźce!

Co natomiast zrobić, gdy już będzie po wszystkim? Niestety, Tenga Egg to gadżet jednorazowego użytku. Po wykorzystaniu i zakończeniu zabawy więc należy wyrzucić go do kosza.

Tenga Egg – czy warto?

Jeśli cenisz sobie unikalne doznania seksualne, chcesz sprawdzić, jak masturbacja może jeszcze smakować – zdecydowanie powinieneś sięgnąć po ten produkt. Mnóstwo wariantów, a także przystępna cena sprawiają, że dzięki niemu przeżyjesz chwile uniesienia i doznania, o jakich prawdopodobnie nigdy nie śniłeś. Jajko Tenga znakomicie się spisze zarówno jako urozmaicenie samotnego wieczoru, jak i dodatek do gry wstępnej lub na zakończenie zbliżenia.

Sprawdź je więc już teraz w naszej drogerii. Wybierz jeden z wielu modeli Tenga Egg i ciesz się silnymi wrażeniami!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *