Seks-randki przez internet – czyli moc realnych bodźców w wirtualnym świecie

seks randki przez internet

To, jak mocno Internet osadzony jest w rzeczywistości każdego z nas, chyba już nikogo nie dziwi. W sieci sprawdzamy najnowsze wiadomości, prognozę pogody, przepisy na ciastka, a także śledzimy wiele innych informacji, które są z tego czy innego powodu interesujące. Dla sporej części osób stał się on podstawowym narzędziem komunikacji i rozrywki. Przez Internet gramy, piszemy ze sobą, rozmawiamy, a dzięki kamerkom – możemy się zobaczyć. Nic dziwnego zatem, że uprawiamy przez niego seks. I to wbrew pozorom zupełnie satysfakcjonujący.

Przez wiele lat ludzie sami znajdowali sposób, by poświntuszyć w sieci. Używali do tego czatów, jak i komunikatorów internetowych. Szybko jednak popyt na to wykorzystali pomysłowi usługodawcy, którzy zaczęli tworzyć specjalne platformy z ero-czatami i sex-kamerkami. Dzisiaj więc już niewiele osób dziwi fakt, że popularne stały się seks-randki przez Internet.

Czym one są? Czy mają jakieś korzyści? Warto się w ten sposób zabawić? Jeśli stawiasz takie pytania – to właśnie tu najpewniej znajdziesz satysfakcjonujące odpowiedzi. Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się najistotniejszych rzeczy na temat erotycznego randkowania w sieci!

Cyberseks w różnych odsłonach

Erotyczne randki online nie zawsze muszą schodzić w tym kierunku, ale faktycznie jest tak, że najczęściej sprowadzają się do cyber seksu. Z czym to się je? Otóż to nic innego jak właśnie seks przez Internet. Dzięki rozpowszechnieniu dostępu do sieci Web stał się on poważnym konkurentem dla typowych seks-telefonów i choć te bronią się dzielnie, to nie sposób zauważyć jednej głównej zalety igraszek przez Internet – najczęściej są darmowe.

Cyber seks ma różne odsłony. Jeszcze do niedawna ludzie spotykali się po prostu na czatach, gdzie pisali o różnych świństewkach. O czym konkretnie? Czasem były to opisy poszczególnych zabaw, jakim chętnie by się oddali z partnerem. Innym razem – przybliżali to, co sami w danym momencie robili ze swoim ciałem. Dla wielu jednak najciekawszy był cyberseks z tzw. fabułą. Co znaczy to wyrażenie? Określa się nim taki rodzaj aktywności erotycznej, gdzie dwoje rozmówców lub więcej osób tworzy scenariusz wydarzeń w jakichś konkretnych okolicznościach. Zwykle piszą o tym pary, ale zdarza się, że wspólnie świntuszą całe grupy w najróżniejszych konfiguracjach.

Fabuły czy historyjki, jak inaczej się je nazywa, najczęściej są odzwierciedleniem fantazji erotycznych, jakich piszący w rzeczywistości często nie odważyliby się spełnić. Mogą więc świntuszyć o seksie z obcym w pociągu, o orgii gdzieś pośród leśnych ostępów, jak i o ostrej zabawie z Azjatką lub dobrze obdarzonym przez naturę mężczyzną.

Zdjęcia erotyczne i seksting

W pewnym momencie seks-randki jednak zmieniły swoje oblicze i do opisów zaczęły dochodzić zdjęcia. Tzw. seksting swojego czasu był bardzo popularny wśród nastolatków, którzy robili sobie nagie selfie i przesyłali znajomym. Co ciekawe – często były to osoby poniżej 18 roku życia, same stając się jednocześnie ofiarą, jak i sprawcą przestępstwa. Trend ten szybko podłapali dorośli, którzy pikantne opisy pieszczot okraszali odpowiednimi zdjęciami.

Seks-kamerki, czyli gwarancja najsilniejszych bodźców

Zdecydowanie najpopularniejsze jednak w ostatnim czasie są wszelkie serwisy, umożliwiające łączenie się na kamerkach. W sieci sukcesywnie ich przybywa, podobnie jak użytkowników zainteresowanych takimi zabawami. Pozwalają one na grupowe spotkania (także zamknięte), jak i indywidualne sesje – zarówno dla obcych, jak i znajomych osób. Często też transmitujący mogą na tym zarobić żetony, które później wymieniane są na realną gotówkę.

Trudno się dziwić, że tego typu igraszki zyskują popularność. W porównaniu ze zwykłymi czatami mają one dużo wyższą wiarygodność. Tutaj faktycznie widzimy swojego rozmówcę, możemy oddziaływać na to, co robi, a wszelkie bodźce wizualne i dźwiękowe gwarantują naprawdę silne podniecenie.

Naturalnie – nie trzeba do tego serwisów. Czasem wystarczy spotkać odpowiednią osobę na czacie, a następnie wymienić się kontaktami do komunikatorów internetowych, takich jak Skype, nieśmiertelne Gadu-Gadu czy Messenger.

Czy seks-randki mają jakieś korzyści?

Niewykluczone, że w tym momencie zastanawiasz się, w jaki sposób wirtualne spotkanie może równać się z seksem w rzeczywistości. Wierz lub nie – ale wiele bodźców, jakie przeżywasz w czasie takiej randki, jest bardzo realnych. A to tylko jedna z zalet.

Największa korzyść, jaką należy wymienić, to zdecydowanie pula osób, do jakich masz dostęp. Czaty, serwisy randkowe z kamerkami i podobne platformy dają szansę kontaktowania się z ludźmi z całego kraju i świata. Nastawienie każdego z nich na erotyczne zabawy również ułatwia poszukiwanie – zwykle wystarczy poświęcić tylko chwilę, by odnaleźć rozmówców pasujących do Twoich preferencji, jak i zainteresowanych podobnymi pieszczotami erotycznymi. Więcej – jeśli lubisz naprawdę sprośne zabawy, to Internet z pewnością pomoże Ci odnaleźć kogoś, kto podziela takie fantazje!

To z kolei następna korzyść. Nie każde marzenia erotyczne jesteśmy w stanie spełnić w życiu. Czasem to wynika z bariery wstydu, innym razem – z faktu, że bywają naprawdę zboczone. Internet całkowicie znosi takie bariery (oczywiście, jeśli wszystko odbywa się w ramach prawa). Jeśli tylko Ty i Twój rozmówca trzymacie się pewnych reguł, jakie sobie ustaliliście – możecie się bawić na całego, realizując najbardziej sprośne fantazje.

Z drugiej strony seks-randki przez Internet to dużo większe bezpieczeństwo niż przygodne kontakty w „realu”. Po pierwsze – podajesz tyle informacji o sobie, ile chcesz. Jeśli korzystasz z kamerki, nie musisz nawet pokazywać swojej twarzy. Poza tym – nikt Cię też nie skrzywdzi – siedzisz bezpiecznie w swoim domu i w razie czego, jeśli coś Ci się nie spodoba, rozłączasz się z delikwentem.

Ostatecznie – bodźce, które odczuwasz w czasie takich zabaw, są zupełnie realne. Twój partner będzie opisywać, co w tym momencie chciałby Ci robić, ale to Ty panujesz nad sytuacją. Możesz pieścić się z taką siłą i tempem, na jakie masz ochotę, w wyobraźni za to mając ostrą jazdę, jaką funduje Ci rozmówca w tworzonej przez Was historii. Z drugiej strony – obserwowanie partnera czy partnerki na kamerze, jak i wsłuchiwanie się w jej głos i dźwięki, jakie dochodzą z głośników, mocno rozbudzają wyobraźnię, dostarczając realnych wrażeń.

Zainteresowany? W takim razie przygotuj się do randki w sieci!

Jeśli spodobała Ci się idea seks-randek w sieci i chciałbyś spróbować, jak to smakuje – pora się przygotować na zabawę!

Wygospodaruj sobie wolny czas

Nawet jeśli to tylko randka w Internecie, to zadbaj o to, by mieć trochę wolnego czasu. Wymaga tego nie tylko szacunek dla drugiej strony, ale po prostu i Ty będziesz miał poczucie komfortu, że w danych godzinach nikt i nic nie zakłóci Ci zabawy. Toteż jak już znajdziesz zainteresowaną osobę na czacie czy serwisie z seks-randkami w sieci, umów się na konkretne godziny, podczas których nikt nie będzie Ci przeszkadzać.

Nic nie stresuje bardziej w czasie niegrzecznych igraszek jak presja czasu. Raz, że nie skupisz się na przyjemności, tylko będziesz nerwowo patrzeć na zegarek. Dwa – ryzyko „wtopy” jest realne. A lepiej je po prostu ominąć. Pamiętaj – mimo że to randka przez sieć, umów się na nią, jak na tę w rzeczywistości. Ostrzeż znajomych, że w tych godzinach jesteś zajęty albo nie ma Cię w domu. Domowników zaś… najlepiej gdzieś odeślij lub poproś o nieprzeszkadzanie.

Komfortowe miejsce

Jeśli chcesz się zabawić z kimś przez sieć, to pamiętaj, by wygospodarować sobie odpowiednie miejsce. Najlepiej, żeby była to Twoja prywatna strefa, gdzie nikt Ci nie będzie przeszkadzać. Jeśli w drzwiach masz zamek, to skorzystaj z niego – to zawsze jakaś ochrona przed niespodziewanym wejściem pozostałych domowników.

Koniecznie musisz też wybrać wygodne miejsce. Łóżko lub sofa umożliwią Ci przyjmowanie różnych pozycji, szczególnie jeśli umówiliście się na kamerkach. Przy biurku mimo wszystko zabawy i prezentowanie się w obiektywie byłoby znacznie utrudnione. Ostatecznie – możesz zasłonić okna. W końcu chyba nie chcesz, by ciekawski sąsiad z bloku obok podglądał, co robisz?

Miej wszystko pod ręką

Kiedy już zaczniecie zabawę, nie będzie czasu ani ochoty, by wstać od komputera. Dlatego jeszcze przed rozpoczęciem rozmowy zadbaj o chusteczki, może nawet szklankę wody lub drobną przekąskę (jeśli Wasza zabawa rozkręca się na kilka godzin). Pomyśl też o lubrykancie, gdyż masturbacja bez odpowiedniego nawilżenia zwykle kończy się nieprzyjemnymi otarciami. Ponadto to doskonały moment na to, by wyciągnąć swoje gadżety erotyczne. Jeśli takich nie masz – zawsze znajdziesz ciekawe propozycje w naszej drogerii erotycznej!

Po prostu – baw się!

Jeśli już się przygotowałeś i znalazłeś chętną osobę do zabaw – oddaj się rozrywce! Sam szybko się przekonasz, że seks-randka przez Internet to znakomity sposób na relaks. Pamiętaj jednak, aby nie podawać żadnych wrażliwych danych, tym bardziej, jeśli jest to osoba zupełnie obca. Miej też na uwadze fakt, że nie musisz się na nic zgadzać, podobnie, jak Twój rozmówca. Ustalacie granice i trzymajcie się ich, a na pewno to będzie udany czas.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *