Male Edge – urządzenia do powiększania penisa

 

Male Edge Basic

 

Nowy wymiar powiększania

Male Edge
Udowodniono klinicznie, że urządzenia do powiększania penisa Male Edge powiększają rozmiar Twojego penisa. Ponadto, są polecane przez najlepszych lekarzy. Aby dowiedzieć się więcej o tych znanych na całym świecie urządzeniach do powiększania penisa, przeczytaj opis, który znajduje się poniżej.

BASIC
W przypadku zestawu Male Edge BASIC, basic nie oznacza gorszej jakości. Tak naprawdę, urządzenie do powiększania penisa jest dokładnie takie samo we wszystkich trzech zestawach: zestaw Male Edge BASIC nie zawiera tylko niektórych dodatkowych elementów. Podobnie jak wszystkie trzy zestawy z urządzeniem Male Edge, zestaw niebiesko-biały zawiera linijkę, gumowy pasek i trójwymiarowy film instruktażowy na płycie mini DVD. Oferujemy również 24-godzinny dostęp do indywidualnego programu szkoleniowego on-line, który pomoże Ci w pełni korzystać z Twojego nowego urządzenia do powiększania penisa.

EXTRA
Elegancki zielono-czarny zestaw Male Edge EXTRA zawiera wiele przydatnych dodatków i części zapasowych, dzięki którym zaoszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. Oprócz akcesoriów znajdujących się w Male Edge BASIC, nasz najlepiej sprzedający się zestaw z urządzeniem do powiększania penisa zawiera także torbę podróżną, dwa gumowe paski oraz opaskę ochronną. Mając Male Edge EXTRA, masz tak naprawdę wszystko czego potrzebujesz, aby zrealizować swój cel.

Male Edge Extra

PRO

Jeżeli oczekujesz czegoś więcej od Male Edge, to właśnie zestaw PRO z urządzeniem do powiększania penisa jest najlepszy dla Ciebie. Zestaw PRO zawiera wszystkie akcesoria, które można znaleźć w zestawach BASIC i EXTRA, a ponadto cztery gumowe paski, dwie zapasowe opaski oraz gazę. Elegancki czerwono-czarny Male Edge PRO umieszczony w zgrabnym czerwonym pudełku, jest najlepszym zestawem z urządzeniem do powiększania penisa i zawiera absolutnie wszystko czego mógłbyś potrzebować.

Jak to działa?

Zobacz film pokazujący działanie Male Edge

Trakcja penisa – wyjaśnienie
Używając Male Edge, masz gwarantowane, że Twój penis stanie się większy, a to dlatego, że działanie tego urządzenia opiera się na prostej, ale skutecznej metodzie powiększania znanej jako ?trakcja?. Udowodniono klinicznie, że metoda ta zwiększa zarówno długość jak i obwód penisa.

 

Male Edge Pro

  • Trakcja penisa to bezpieczna i bezbolesna metoda, która powoduje trwały przyrost penisa. W wielu przypadkach, mężczyźni używający Male Edge zwiększają rozmiar swojego penisa od 5 do 7cm.
  • Trakcja działa na zasadzie powolnego rozciągania trzonu penisa. To powoduje podział i mnożenie się komórek ? znany proces zwany cytokinezą. Z czasem następuje wzrost nowej tkanki na całej długości penisa. Twój penis staje się wyraźnie dłuższy i grubszy – jest to kwestia tygodni lub miesięcy.

Panujesz nad sytuacją
W przypadku opartego na metodzie trakcji urządzenia Male Edge, to Ty decydujesz ile trakcji zastosować przy wydłużaniu penisa. Ty także decydujesz jak długo będziesz nosił to urządzenie. Im dłużej będziesz je nosił, tym większy będzie Twój penis. A gdy będziesz już zadowolony z nowego rozmiaru swojego penisa, możesz po prostu przestać używać Male Edge. W końcu to Ty stawiasz sobie za cel powiększenie penisa ? a Male Edge pomoże Ci w jego realizacji.

Niezawodna metoda
Trakcja nie jest niczym nowym. Lekarze i chirurdzy od lat stosują tę metodę do wydłużania kończyn i palców. Metody tej używają również niektóre plemiona do wydłużania m.in. warg, szyi, małżowin usznych i nosów.

W trakcji wspaniałe jest to, że wykorzystuje ona naturalny potencjał wzrostu Twojego ciała. Innymi słowy, trakcja nie wymaga od Twojego ciała robienia czegoś, czego nie robiło nigdy wcześniej. W przypadku Male Edge, zastosowaliśmy tę niezawodną metodę i opracowaliśmy naprawdę innowacyjne urządzenie; urządzenie, które możesz swobodnie używać w domu, aby powiększyć swojego penisa.

Efekty powiększenia penisa:

  • Powiększ rozmiar swojego penisa o 28%
  • Bezpieczną i naturalną alternatywą dla operacji jest urządzenie do powiększania penisa Male Edge, które dosłownie sprawi, że Twój penis znowu zacznie rosnąć. Zyskasz dodatkowe centymetry, których pragniesz oraz pewność siebie, na którą zasługujesz.
  • Mężczyźni używający Male Edge powiększają rozmiar swojego penisa średnio o 28% na długość i 19% w obwodzie.

? Jeżeli teraz Twój penis ma 17 cm, to możesz liczyć na wzrost do 22 cm

? Jeżeli teraz Twój penis ma 15 cm, to możesz liczyć na wzrost do 19 cm

 

Trwały przyrost penisa
Każdy przyrost penisa, który zawdzięczasz Male Edge będzie trwały, ponieważ urządzenie to powoduje mikroskopijne i makroskopijne zmiany w penisie. Kiedy powiększysz swojego penisa za pomocą Male Edge, dodatkowe centymetry zostaną już na zawsze.

Próby kliniczne wykazały, że wszyscy mężczyźni, którzy używają naszego urządzenia do powiększania penisa ? i słuchają naszej prostej rady ? będą cieszyć się dłuższym i grubszym penisem. W rzeczywistości, większość mężczyzn używających Male Edge mówi o przyroście w granicach od 1,5 cm do 5 cm zaledwie po 4 miesiącach noszenia tego urządzenia.

W niektórych przypadkach, mężczyźni używający Male Edge trwale powiększyli rozmiar swojego penisa nawet o 40%. W przeliczeniu jest to od 17 cm do prawie 25 cm.


Silniejsze erekcje
Urządzenie do powiększania penisa Male Edge NIE powoduje słabszych erekcji. Tak naprawdę wielu mężczyzn uważa, że ich erekcje stają się znacznie silniejsze po używaniu Male Edge, a to z powodu zwiększonej aktywności komórek i zwiększonego przepływu krwi jaki następuje

Badanie efektywności metody powiększania penisa ? ?Trakcja penisa?
Stosowanie urządzenia opartego na metodzie trakcji, takiego jak Male Edge, wpływa na podział i mnożenie się komórek w penisie. Z czasem penis staje się dłuższy i grubszy.

Badania opublikowane w International Journal of Impotence Research w 2002 roku wykazały, że urządzenia do powiększania penisa oparte na metodzie trakcji są skuteczne w powiększaniu rozmiaru penisa ? i nie powodują absolutnie żadnych efektów ubocznych

Efekty: We wszystkich przypadkach wydłużenie penisa było proporcjonalne do czasu stosowania urządzenia. Po czterech miesiącach, przyrost rozciągniętego penisa wynosił +1.8cm (przedział od +0.5 do +3.1 cm). Średni dzienny czas noszenia urządzenia to 6?godziny (przedział od 6 go 9 godzin). Nie zauważono żadnych efektów ubocznych.

Metoda leczenia choroby Peyroniego
Nasze urządzenie jest również doskonałe dla mężczyzn, którzy mają krzywiznę penisa (inaczej znana jako choroba Peyroniego). Badania pokazują, że urządzenie Male Edge może skutecznie rozwiązać ten problem, zmniejszając krzywiznę o 50% a nawet o 90%. Więc jeżeli chciałbyś wyprostować swojego penisa ? i zyskać dodatkowe centymetry ? Male Edge jest czymś dla Ciebie.

?Jak mogę powiększyć swojego penisa??
Czy potrzebujesz więcej informacji na temat tego jak powiększyć penisa za pomocą swojego nowego urządzenia Male Edge? Jeśli tak, kliknij na Instrukcję Szybkiej Obsługi znajdującą się po prawej stronie, gdzie znajdziesz szczegółowe wskazówki, jak korzystać z twojego rewolucyjnego urządzenia do powiększania penisa.

Powiększanie penisa w domu
Instrukcja ta krok po kroku pokazuje jak proste jest powiększanie penisa za pomocą urządzenia Male Edge zatwierdzonego jako urządzenie medyczne ? możesz go swobodnie używać we własnym domu. Jeżeli chcesz powiększyć swojego penisa, Male Edge jest sprawdzonym i niezawodnym sposobem na zrealizowanie Twojego celu.


Certyfikat przyznający MaleEdge status urządzenia medycznego

 

Certyfikat przyznający MaleEdge status urządzenia medycznego

 

Sprawdź przyrost penisa
Jeżeli użyjesz naszego urządzenia opartego na metodzie trakcji i będziesz postępował zgodnie ze wskazówkami znajdującymi się w programie szkoleniowym, powiększysz swojego penisa. Masz to gwarantowane. Pamiętaj tylko, że Male Edge nie jest środkiem doraźnym ? ciało potrzebuje czasu na zmiany. Powiększanie penisa to trochę jak trening do maratonu ? zaczynasz powoli i stopniowo zwiększasz tempo.

Należy pamiętać, że w przypadku Male Edge liczy się suma godzin, w czasie których nosisz to urządzenie. Innymi słowy, nieważne czy nosisz je 6 godzin dziennie przez 90 dni czy 3 godziny dziennie przez 180 dni ? zobaczysz, że przyrost penisa będzie dokładnie taki sam.

Dodawaj centymetry do rozmiaru swojego penisa
Za pomocą Penis-O-Meter staraliśmy się pokazać jak skuteczne może być nasze urządzanie w procesie powiększania penisa, ile trakcji należy zastosować i kiedy Twój penis osiągnie pożądany przez Ciebie rozmiar. Aby to obliczyć, wystarczy, że znasz aktualną długość swojego rozciągniętego penisa w stanie spoczynku.

Więc spróbuj ? i baw się dobrze przy obliczeniach. Tylko pamiętaj, że ważne jest, abyś zaczął powoli bez względu na Twój cel. Powinieneś także pamiętać, że Penis-O-Meter to tylko symulacja. Jeżeli będziesz postępował zgodnie ze wskazówkami znajdującymi się w naszym programie szkoleniowym, z powodzeniem powiększysz swojego penisa, jednakże potencjał przyrostu u każdego mężczyzny będzie inny.

Większy w stanie spoczynku, większy w czasie erekcji

Urządzenie Male Edge jest kompletnym rozwiązaniem, jeżeli stawiasz sobie za cel powiększenie penisa. Co najważniejsze, przyrost, który osiągnąłeś, jest w 100% bezpieczny i w 100% trwały.

Dzięki urządzeniu Male Edge opartemu na metodzie trakcji możesz być również pewny, że powiększony rozmiar Twojego penisa będzie widoczny zarówno wtedy, gdy penis jest w stanie spoczynku czy też w stanie erekcji. Zatem, po co dodatkowe pięć centymetrów, kiedy Twój penis jest w stanie spoczynku i nie możesz pokazać go w pełnej okazałości?

Obiecujemy – Żadnego drobnego druczku
W przypadku Male Edge, sprawa jest bardzo prosta: jeżeli użyjesz jednego z naszych urządzeń do powiększania penisa, Twój penis stanie się dłuższy i grubszy. Obiecujemy.

Zobacz, że w przeciwieństwie do tabletek i płynów, których reklamę widziałeś gdzie indziej, nasze urządzenie do powiększania penisa zostało uznane przez lekarzy jako bezpieczna i skuteczna metoda na powiększenie długości i obwodu penisa. Gdyby nie było to zatwierdzone przez lekarzy, po prostu nie sprzedawalibyśmy tych urządzeń.

Gwarancja
Wszystkie urządzenia Male Edge posiadają dwuletni okres gwarancji. Nasza gwarancja pokrywa nie tylko koszty, ale zapewnia także spokój ducha. Nasze produkty do powiększania penisa zostały zaprojektowane i wykonane przez ekspertów oraz zatwierdzone przez lekarzy, którzy ściśle przestrzegają wysokich norm jakościowych.

W przypadku, gdyby pojawił się problem z Twoim urządzeniem do powiększania penisa, możesz je po prostu zwrócić, a my je wymienimy. Jeżeli chodzi o Male Edge, możesz być pewny obsługi na najwyższym poziomie.

Innowacja

Zobacz duński zakład Male Edge od środka

Nasz zespół badawczo-projektowy udoskonalił to pierwsze, lekkie, jednoczęściowe urządzenie do powiększania penisa o podwójnej trakcji. Jest to innowacyjne urządzenie, na którym możesz polegać, kiedy chcesz powiększyć rozmiar swojego penisa.

Male Edge jest wygodny, prosty w użyciu i można go nosić w ciągu całego dnia podczas wykonywania zwykłych czynności. Jest to naprawdę lekkie urządzenie zaprojektowane przez ?zawodników wagi ciężkiej?.

Szczerość i uczciwość
Uważamy, że jest zbyt dużo nieuczciwości i zamętu w przemyśle zajmującym się produkcją urządzeń do powiększania penisa. Czujemy się zobowiązani zmienić to poprzez bycie zupełnie szczerym wobec Ciebie we wszystkim, poprzez przedstawienie naszych produktów prostymi słowami oraz poprzez odpowiadanie na wszystkie Twoje Pytania.

To zobowiązanie do szczerego i bezpośredniego kontaktu sięga również naszej produkcji. Dlatego też zapraszamy Cię do wzięcia udziału w wirtualnej wycieczce po naszym zakładzie produkcyjnym w Dani, gdzie produkowane są wszystkie urządzenia do powiększania penisa Male Edge.

Historia

W 1995 roku, założyciele firmy DanaMedic opracowali legendarny już Jes-Extender. Działanie rewolucyjnego niechirurgicznego produktu Jes-Extender polegało na trakcji, aby wpływać na naturalną zdolność ludzkiego ciała do wzrostu ? i tak oto Jes-Extender pozostaje najlepiej sprzedającym się urządzeniem do powiększania penisa w dziejach.

Dzisiaj
Ale nie spoczęliśmy na laurach. Zamiast tego, założyliśmy firmę spin-off (firmę odpryskową) DanaLife i poprosiliśmy nasz zespół badawczo-projektowy, aby zaprojektował jeszcze lepsze urządzanie do powiększania penisa skupiając się na komforcie i łatwości użytkowania. Stworzenie Male Edge przerosło nasze oczekiwania. To najbardziej innowacyjne urządzanie do powiększania penisa jakie istnieje na rynku jest eleganckie, dyskretne i może być swobodnie używane w domu. Udowodniono również naukowo, że Male Edge naprawdę działa ? dając Ci coś czego pragniesz, czyli dodatkowe centymetry na długość i w obwodzie.

Filozofia
Tutaj w DanaLife uważamy, że urządzenie do powiększania penisa to kolejna forma samodoskonalenia się. Przecież nikt nie zastanawia się nad pójściem na siłownię, żeby poprawić muskulaturę albo nad użyciem kosmetyków, żeby zachować świeży, zdrowy i czysty wygląd skóry. Wiemy, że chcesz bezpiecznego, dostępnego i niezawodnego produktu, który da Ci coś więcej. W przypadku Male Edge, możesz na to liczyć.


One thought on “Male Edge – urządzenia do powiększania penisa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *