Orgasm Control Spray: pełna kontrola, pełna erekcja.

 

orgasm control spray - nie daj się zaskoczyć

Najskuteczniejszy na rynku spray opóźniający wytrysk!

Orgasm Control Spray

Czy Twoje wyczyny seksualne możesz porównać do sprintu? Jeśli marzy Ci się prawdziwy seksualny maraton, zastosuj Orgasm Control Spray. Nareszcie sprawisz partnerce taka rozkosz, o jakiej zawsze marzyliście. Zniknie Twoje zakłopotanie w intymnej chwili. Oboje zaczniecie czerpać radość z cudownego seksu. Jak działa Orgasm Control Spray?


Doskonałe połączenie wyciągów z dwóch roślin: dziurawca zwyczajnego oraz owsa zwyczajnego, poprawia ukrwienie Twojego penisa. Orgasm Control Spray wydłuży czas stosunku nawet do 30 minut! Ten wyjątkowy produkt obniża wrażliwość żołędzi, działając na nią w sposób lekko znieczulający, co z kolei opóźnia moment wytrysku nasienia! Twoja partnerka będzie zachwycona, a Ty poczujesz się, jak prawdziwy zdobywca.

Co zyskasz stosując Orgasm Control Spray:

  • lekkie znieczulenie żołędzia
  • pięciokrotnie dłuższy stosunek
  • długa i mocna erekcja
  • pełna satysfakcja
  • intensywne doznania

Pełna erekcja ? pełna kontrola!

Problem przedwczesnego wytrysku dotyka prawie połowy populacji męskiej.

Obecnie problem ten tyczy się mężczyzn w każdym wieku. Nie jest to tylko przypadłość młodych, ale i tych dojrzałych panów. Stres, zmęczenie i nieregularny tryb życia mogą prowadzić do przedwczesnego wytrysku. Problem ten dotyka mężczyzn, ale również ich partnerek, które nie mogą zaznać długich pieszczot. Nie pozwól, aby coś odebrało Wam tę cudowną chwilę bliskości. Daj swojej kobiecie taką rozkosz, jakiej pragnie.

Rekomendujemy:

Najlepsze efekty uzyskać można stosując Orgasm Control Spray jednocześnie z ziołowym suplementem diety Orgasm Control 60tab.

Składniki:

Dziurawiec zwyczajny (Hypericum perforatum)

Dziurawiec jest wszechstronnie działającą rośliną, popularną w ziołolecznictwie już od wieków. Dzięki temu, że ma działanie inhibitora wychwytu serotoniny, zapobiega objawom depresji i nerwicom. Dodatkowo, posiada działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Owies zwyczajny (Avena sativa)

Składniki zawarte w ekstrakcie z tego zboża mają działanie przeciwbólowe. Badania dowiodły, iż stosowanie wywaru z owsa wspomaga funkcjonowanie mięśni podczas wysiłku. Prócz tego, roślina jest bogata w biologicznie wysokowartościowe białka oraz witaminę B.

Pozostałe składniki:

Woda, gliceryna, Laureth-9, alkohol denaturowany, glikol kaprylowy, alkohol, mentyl PCA.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *