6 pomysłów na zabawy erotyczne w łóżku i nie tylko

Seks ma najróżniejsze oblicza. Czasem jednak brakuje pomysłów, a niekiedy – odwagi, by odkrywać każde z nich. To często prowadzi do tego, że fizyczna miłość staje się niebezpieczną rutyną, nieco nużącą i męczącą. Tymczasem to chwila, jaka zawsze powinna cieszyć oboje partnerów! Nuda zakrada się do Waszego łóżka? Macie wrażenie, że coś w tym wszystkim nie gra? W takim razie już teraz zapoznajcie się z naszymi pomysłami na podniesienie temperatury w związku! Zapraszamy do lektury!

Energetyczny, zmysłowy masaż

Niestety, ale stres towarzyszy wielu osobom na co dzień, a jego objawy są najróżniejsze. Począwszy od drażliwości, przez problemy ze snem i w końcu – kłopoty z potencją. Co więcej, zbyt duże nagromadzenie kortyzolu (czyli tzw. hormonu stresu) może powodować także odkładanie się tkanki tłuszczowej, a ta – również nie pozostaje obojętna dla zdrowia seksualnego. Masaż to świetny sposób na rozluźnienie ciała. Z jednej strony – fizycznie pozwala „rozbić” pospinane mięśnie. Z drugiej – daje poczucie czułości i troski od drugiej połówki.

Jeszcze lepszy dla par jest masaż erotyczny. Działa on rozluźniająco, a przynajmniej pozwala się odprężyć na tyle, by zapomnieć o tym, co dzieje się „na zewnątrz” związku. Ponadto – odpowiednio wykonany, potrafi mocno pobudzić do działania. Właściwe uciskanie wpływa na ukrwienie ciała. Co więcej – aby wykonać standardowy masaż erotyczny, nie trzeba żadnego przeszkolenia, a najwyżej trochę fantazji. Wystarczy przekuć fascynację ciałem partnera w dotyk. Ważne też, by stopniować doznania, czyli – zaczynać od stref, które nie są typowo erogenne i przechodzić do coraz wrażliwszych na dotyk punktów na ciele.

Dobrze przy tym pamiętać, aby wybrać odpowiednie olejki do masażu. Nasza drogeria erotyczna online oferuje szeroki wybór takich środków. Ich zapach ma właściwości energetyzujące, a konsystencja sprawia, że świetnie rozprowadza się je po ciele. Mogą również rozgrzewać lub chłodzić – wybór należy do Was.

Choć masaż nie jest typową zabawą, a raczej pieszczotą, to i tak może nieźle namieszać w związku oraz sprawić, że znów zacznie się pożądać drugiej połówki.

Ścieżka rozkoszy

Jedzenie i seks to świetne połączenie! Kwestia, by wiedzieć, jak dodać jedno do drugiego. Można to robić w różny sposób, a „Ścieżka rozkoszy” należy do zabaw, które mogą pobudzić Wasze zmysły. Czego będziecie potrzebowali? Polecamy sięgnąć np. po:

  • miód,

  • sos czekoladowy,

  • bitą śmietanę,

  • syrop owocowy.

Na czym polega gra? Jeden z partnerów kreśli powoli szlak na swoim ciele – odcinek po odcinku. Zaczyna od punktu, który jest najmniej wrażliwy na bodźce. Może to być np. wierzch dłoni. Ścieżka ma powoli wieść do wrażliwszego miejsca. Tym samym taki szlak mógłby prowadzić od dłoni, przez wewnętrzną część nadgarstka do szyi lub piersi. Później warto wyznaczyć nieco inną trasę, kierującą do bardziej czułych punktów.

Erotyczna loteria

Co wnosi nieco pozytywnego zamieszania do życia? Zdanie się na los! Tak samo to działa w przypadku zabaw łóżkowych. Warto sobie zrobić małą loterię z pieszczotami i czułościami. Nie potrzeba do tego wiele. Wystarczą dwa większe słoiki podpisane „ON” i „ONA”, kilka kartek papieru i długopisy. Następnie wypiszcie listę rzeczy, na jakie mielibyście ochotę. Najlepiej, by były to pieszczoty i czułości, na jakie oboje się zgadzacie, aby nie było żadnych nieprzyjemnych zaskoczeń.

Gdy już to zrobicie, potnijcie swoje listy na paski i złóżcie je, by nie było widać, co jest na nich napisane. Teraz wrzućcie je do swoich słoiczków… i pora na losowanie! Pamiętajcie, aby było sprawiedliwie, trzeba losować naprzemiennie z jego i jej puli. Co może znaleźć się na karteczkach? Oto kilka przykładów:

  • masowanie piersi,

  • pieszczoty okolic intymnych językiem,

  • seks w określonej pozycji,

  • zabawa z użyciem wibratora.

Jedyne, co Was ogranicza, to wyobraźnia oraz ewentualne granice, jakie sobie wyznaczacie w łóżku.

Zabawa w nieznajomych

Zabawy w odgrywanie ról to jeden z najlepszych sposobów na ożywienie życia łóżkowego. Szczególnie jeśli partnerzy mocno zaangażują się w taką grę i zdecydują się na wariant „nieznajomych”, którzy spotykają się nie w swoim domowym zaciszu, a np. w miejscu publicznym. Jak wygląda taka „rozgrywka”?

Ustalcie, gdzie się spotkacie

Nie chodzi o zarezerwowanie stolika w restauracji, a raczej o ogólne wskazanie miejsca. Może to być Wasz ulubiony klub, hotelowa restauracja czy inny punkt, gdzie istnieje szansa na to, by się towarzysko spotkać. Musicie odnaleźć się w tłumie.

Wystrójcie się na udany wieczór

Ten rodzaj odgrywania scen wymaga pewnego przygotowania. Pomyślcie o tym, jakbyście byli singlami i wybierali się na podryw. Warto się nieco „odstawić”. Idealnie, gdybyście się nie widzieli przed wyjściem. W końcu chodzi o mały element zaskoczenia!

Odnajdźcie się wśród innych

Gdy już jesteście na miejscu, trzeba się odnaleźć. A kiedy to zrobicie – zachowujcie się tak, jakbyście się nie znali. Na tym polega cała magia – musicie znów wykazać zaangażowanie, aby się oczarować. To przywiedzie wspomnienia z czasów, gdy byliście singlami i dopiero się poznawaliście. Żeby podkręcić atmosferę, możecie np. sięgnąć po feromony w perfumach. Środki te mogą działać jak atraktory, czyli substancje przyciągające płeć przeciwną. Pomagają w budowie wizerunku seksownego osobnika alfa – zarówno samca, jak i samicy. Nie zdziwcie się, jeśli do drugiej połówki ktoś zdecyduje się zagadać. Wpływ feromonów może być silny.

Czas na bardziej płomienne „co nieco”

Gdy skończycie już flirtować, wypijecie po drinku lub będziecie po kilku tańcach – przychodzi pora na „wisienkę na torcie”. W idealnym scenariuszu macie zarezerwowany pokój w hotelu – w końcu chodzi o przynajmniej częściowe oderwanie się od tego, co już znacie. Niektórzy decydują się też na zabawy w miejscu publicznym, czego nie zalecamy ze względu na fakt, że to na bakier z prawem. Możecie natomiast przemyśleć sięgnięcie po afrodyzjaki, takie jak hiszpańska mucha. Preparaty te mogą mieć wpływ na ukrwienie narządów płciowych, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn oraz pobudzać zakończenia nerwowe na całej skórze. Tym samym skorzystanie z nich może spotęgować odczuwane bodźce. Nasz sklep erotyczny oferuje różne produkty z tej kategorii, w tym m.in. popularną linię Sex Elixir.

Podróż do krawędzi i z powrotem

Technika, jaką jest edging, to ciekawa zabawa, która prawdopodobnie dostarczy Wam mnóstwo przyjemności i doznań, a tym samym – pomoże na nowo odkryć radość z seksu. Polega na doprowadzaniu partnera na skraj orgazmu. Można to robić, np. sięgając po gadżety erotyczne, takie jak wibratory lub masturbatory. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by bawić się tak w czasie zbliżenia, pettingu czy pieszczot oralnych.

Ważne, aby nie doprowadzić do zbytniego rozluźnienia. Nie chodzi bowiem o obniżenie podniecenia do minimum, a jedynie do stanu, w którym oddala się orgazm. Technikę tę warto powtarzać kilkukrotnie, co z jednej strony działa nęcąco, a z drugiej – najprawdopodobniej doprowadzi drugą połówkę do potężnego szczytowania. Wszystko dzięki większemu pobudzeniu receptorów układu nerwowego, silnie reagujących przy każdym zbliżającym się finiszu.

Zabrakło Wam pomysłów? Sięgnijcie po erotyczne gry planszowe!

Jeśli próbowaliście powyższych zabaw lub nie przypadły Wam one do gustu, zawsze pozostaje jeszcze jedno wyjście – erotyczne gry planszowe! To także znakomity sposób na przekraczanie kolejnych granic. Wiele z nich nawiązuje do klimatów BDSM, w tym „zniewalania” i „karania” drugiej połówki. Tego typu zabawy mogą dostarczyć mnóstwo rozrywki i otworzyć zupełnie nowe drzwi w relacjach intymnych. Bo gdy już raz przekroczy się jakieś bariery i znajdzie się za nimi przyjemność, to zawsze będzie się szukało nowych bodźców. Gry erotyczne stanowią świetny przewodnik po dotychczas nieeksplorowanym świecie seksu.

Wszystko, czego potrzebujecie, by pieścić swoje ciała, znajdziecie w naszej drogerii

Powyżej mieliście okazję zapoznać się z różnymi typami zabaw, które potrafią rozpalić potężny płomień w nawet wieloletnich związkach. Naturalnie – jest wiele innych gier, jakie mogą przypaść Wam do gustu. Zarówno jedna, jak i druga połówka może zapewnić swojej ukochanej osobie show, wykonując seksowny taniec. Przyda się do tego bielizna erotyczna, która dodatkowo podkreśli walory ciała! Znajdziecie ją, jak i wiele gadżetów dla dorosłych, w naszej drogerii online. Zajrzyjcie do niej już teraz!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *