Co na opóźnienie wytrysku? Najlepsze środki

opóźnienie wytrysku

Jednym z największych problemów, dotyczących męskiej seksualności, jest przedwczesny wytrysk. Choć ten kłopot tyczy się przede wszystkim panów, to jego skutki w rzeczywistości przekładają się na życie pary. Niska satysfakcja z relacji intymnych ma przełożenie bowiem na kontakty między partnerami, a niemożność odbycia przyjemnego stosunku sprzyja narastaniu frustracji i wzajemnych pretensji.

Choć przedwczesna ejakulacja może przytrafić się każdemu panu niezależnie od wieku, to jej przyczyny mogą być skrajnie różne. Stres, emocje, choroby… to tylko niektóre z nich. Jednak nie są to kłopoty, z jakimi nie da się walczyć. W jednym z poprzednich artykułów mogłeś zapoznać się z poszczególnymi sposobami na opóźnienie wytrysku. Przeczytałeś zarówno o działaniu różnych preparatów, jak i domowych metodach. Teraz pora przejść do konkretów.

Z poniższego tekstu dowiesz się, jak skutecznie opóźnić ejakulację za pomocą specjalnych środków na przedłużenie stosunku. Przekonasz się, że wcale to nie musi być takie trudne. A satysfakcja, jaka będzie płynęła z Waszego seksu, z pewnością zrekompensuje dotychczasowe kłopoty. Poznaj najlepsze środki już teraz!

Problem przedwczesnego wytrysku – kłopot mężczyzn z całego świata

Myślisz, że dolegliwość ta dotyczy tylko Ciebie albo nielicznych panów? Otóż jak wskazują badania, z przypadłością tą zmaga się nawet 1/3 mężczyzn z całego świata! 30% facetów na Ziemi ma problem z tym, że kończą przed upłynięciem 2 minut od rozpoczęcia właściwego stosunku. Jak więc sam widzisz, można powiedzieć, że to globalny kłopot. Nic dziwnego zatem, że wielu specjalistów podjęło się badania tego zagadnienia, jak i szukania efektywnego rozwiązania.

Jak przy każdej dolegliwości – ważne, by zdiagnozować przyczyny przedwczesnego wytrysku. Przypadłość ta bowiem pojawia się zarówno u młodych mężczyzn, którzy dopiero inicjują życie erotyczne, u panów w szczycie wieku produkcyjnego, jak i u seniorów. Wskazuje się, że najczęściej zbyt wczesna ejakulacja spowodowana jest napięciem emocjonalnym. U dopiero wchodzących w dorosłość nastolatków często wynika to z silnej potrzeby sprawdzenia się, u starszych – udowodnienia swojej męskości. Nierzadko niestety zbyt szybki wytrysk to efekt poważniejszych chorób, w tym cukrzycy, nadciśnienia czy dolegliwości związanych z prostatą.

W sytuacji, gdy mężczyzna boryka się z cięższymi przypadłościami, pomóc może przede wszystkim lekarz. Jednak w wielu przypadkach wystarczy sięgnąć po specjalne środki, które gwarantują przedłużenie stosunku. Preparaty te dostępne są także w ofercie naszej drogerii erotycznej.

Żele i spraye na opóźnienie wytrysku

Do podstawowych metod, skutecznie wydłużających seks do momentu wytrysku zalicza się m.in. specjalne preparaty do smarowania przyrodzenia. Najczęściej mają one formę żelu, który wciera się w cały narząd, łącznie z żołędzią, gdyż to właśnie w niej znajduje się najwięcej zakończeń nerwowych. Formuły tych środków zawierają preparaty zmniejszające czułość na doznania. Jednocześnie nie powodują odrętwienia, dzięki czemu można wciąż cieszyć się z wrażeń, jakie gwarantuje seks.

Dobry żel posiada często szereg innych właściwości. Zazwyczaj w składzie znajdują się elementy wpływające na nawilżenie przyrodzenia, dzięki czemu skóra jest bardziej gładka i zdrowsza. Nie brak również środków wzmacniających erekcję, np. przez stymulację ukrwienia penisa. Tego typu preparaty sprawiają, że podczas stosunku jesteś mniej wrażliwy na bodźce, a jednocześnie wytrzymasz dużo dłużej, ciesząc się satysfakcjonującym seksem. Sam fakt, że zbliżenie zostanie skutecznie wydłużone nawet do 30 minut, sprawia, że orgazm staje się znacznie intensywniejszy. To także liczne korzyści dla partnerki, która w końcu ma szansę przeżyć spełnienie.

W naszej ofercie dostępne są różne żele opóźniające wytrysk. Wśród nich można wyróżnić m.in. Super Orgasm Stop oraz ceniony przez wielu klientów niemiecki środek Pjur. Sprawią, że nie tylko uda Ci się opóźnić ejakulację, ale też będziesz cieszył się bardziej satysfakcjonującą erekcją.

Oczywiście żel opóźniający z dozownikiem w formie pompki to tylko jedno rozwiązanie. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się spray na przedłużenie seksu. Działa zupełnie podobnie jak pozostałe preparaty, ale w tej postaci wygodniej się go aplikuje.

Jednym z produktów, który stał się bestsellerem wśród klientów, jest Orgasm Control Spray. Według producenta środek ten działa nawet przez 30 minut od momentu spryskania nim penisa. Co więcej, skutki są niemal natychmiastowe, więc można użyć go tuż przed stosunkiem, a nawet podczas niego. W jego składzie znajdują się naturalne preparaty z dziurawca zwyczajnego i owsa prawdziwego. Wyjątkowa formuła lekko znieczula i tonizuje reakcję zakończeń nerwowych w żołędzi. Unikalna mieszanka poprawia też ukrwienie przyrodzenia, wzmacniając erekcję. Działa również nawilżająco – członek więc prezentuje się bardziej imponująco, a dodatkowo jest zabezpieczony przed otarciami.

Prezerwatywy opóźniające wytrysk

Obok żelów i sprayów na opóźnienie wytrysku na rynku można znaleźć także specjalne prezerwatywy przedłużające stosunek. Warto zauważyć, że same kondomy już wpływają na długość seksu – w końcu stanowią barierę między penisem a ściankami pochwy, a ponadto, uciskając trzon u podstawy, wpływają na zatrzymanie krwi w ciałach jamistych. Czasem jednak to nie wystarczy i potrzebne są specjalne preparaty ze środkami zmniejszającymi czułość na bodźce.

Często wykorzystywaną w takich prezerwatywach substancją jest benzokaina. To organiczny związek chemiczny, działający miejscowo znieczulająco. W medycynie stosuje się go jako środek przeciwbólowy, zarówno w maściach, kremach, jak i tabletkach. U osób dorosłych nie wykazuje żadnych negatywnych objawów, więc nie trzeba obawiać się potencjalnych efektów ubocznych.

Prezerwatywy Pasante w drogerii erotycznej

W naszej drogerii oczywiście również znajdziesz prezerwatywy opóźniające wytrysk. Produkt firmy Pasante został wykonany z najwyższą dbałością o to, by przetrwać nawet intensywny stosunek, a z drugiej strony – by maksymalnie opóźnić ejakulację. Prezerwatywy mają anatomiczny kształt, więc dobrze przylegają do penisa. Ponadto zawierają lubrykant na bazie wody, co zmniejsza ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych. U nas dostępne są w opakowaniu po 12 sztuk i to w bardzo przystępnej cenie. Dzięki nim można się nie tylko skutecznie zabezpieczyć, ale i wydłużyć zbliżenie.

Jakie są inne metody opóźnienia wytrysku?

Powyżej mogłeś dowiedzieć się więcej o specjalnych preparatach na przedłużenie stosunku. Jak sam widzisz, to nie tylko żele, ale i kondomy czy spraye, które często mają dodatkowe działania, sprawiające, że seks staje się jeszcze przyjemniejszy. Oprócz nich są oczywiście także inne sposoby na to, by opóźnić wytrysk. Bardzo często na przykład specjalne środki na potencję w składzie zawierają substancje zwiększające wytrzymałość na bodźce. Dzięki nim można cieszyć się nie tylko sprawniejszą „hydrauliką”, ale i po prostu dłuższym seksem.

Pierścienie erekcyjne

Preparaty farmakologiczne to oczywiście nie wszystko. Należy też wymienić o-ringi, czyli pierścienie erekcyjne. Choć stworzone głównie z myślą, by utrzymać dłużej wzwód, to poza tym uciskają nasieniowody, oddalając ryzyko przedwczesnej ejakulacji. Z drugiej strony wzmacniają wszystkie bodźce, gdyż przez czas, gdy pierścień jest nałożony, krew nie może odpłynąć, potęgując wrażenia ze stosunku.

Aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia

Ostatecznie na przedłużenie seksu wpływa tryb życia. Jeśli zadba się o codzienną dawkę ruchu i właściwą dietę, organizm odwdzięcza się większymi możliwościami. Aktywność fizyczna odgrywa ważną rolę w seksualności człowieka, gdyż pomaga obniżyć we krwi poziom hormonu nazywanego zabójcą libido – kortyzolu. Z drugiej strony ruch ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej, której nadmiar może powodować nieprawidłowości w gospodarce hormonalnej. Zbilansowana dieta zaś dostarcza wszelkich składników, wpływających na sprawność seksualną. Szczególnie ważny jest odpowiedni poziom cynku i selenu – często te dwa pierwiastki znajdują się też w preparatach na potencję, jak i w środkach przeciw przedwczesnym wytryskom.

Konieczne może okazać się zrezygnowanie z używek. Killerami dla męskiej seksualności i przyczyną problemów z potencją, w tym z przedwczesną ejakulacją, są alkohol i papierosy. Dlatego warto je ograniczyć do minimum, a najlepiej – w ogóle je odstawić.

Dobrze natomiast działać kompleksowo. Jeśli pojawia się problem ze zbyt szybkim finiszem, warto zainwestować w żel albo spray, ale też wprowadzić zasady zdrowego życia. To sprzyja nie tylko seksualności, ale i poprawia zdrowie oraz komfort psychiczny. Korzyści będą znaczne dla obojga.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *