Jak podniecić kobietę? Sprawdź nasze porady, a w Twojej sypialni zapłonie ogień!

Jak podniecić kobietę? Sprawdź nasze porady, a w Twojej sypialni zapłonie ogień!

Masz wrażenie, że temperatura w Twoim związku opadła? Że seks kiedyś kręcił Was oboje bardziej? A może od początku partnerka nie wykazywała większego zaangażowania? Wielu panów skarży się, że ich ukochane w łóżku są bierne i nie okazują większego entuzjazmu przy zbliżeniu. Wydaje im się, że robią wszystko, by je rozpalić, a tymczasem – kobieta pozostaje wciąż nieaktywną stroną relacji. I w tym zdaniu pada zwrot, będący kluczem – „wydaje im się”.

Sęk w tym, że wielu panów pieści swoje partnerki bez większej wiedzy o tym, co faktycznie podnieca kobiety. Pochwę traktują jako odwróconego penisa, wobec czego uważają, że intensywna penetracja będzie najlepszym sposobem na doprowadzenie drugiej połówki do orgazmu. Sęk w tym, że tak to nie działa, choć oczywiście może być jednym ze sposobów, by zapewnić jej wielkie „O”.

Jednak jak podniecić kobietę, by oboje mieli przyjemność ze zbliżenia? By była ona nie tylko bierna, ale i chętnie uczestniczyła w tym, co się dzieje w łóżku? W tym artykule podpowiadamy, jak rozpalić kobietę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – zachęcamy do lektury!

Zadbaj o odpowiednią atmosferę

Wiele pań to romantyczki – to fakt. Wobec tego bardzo cenią sobie odpowiedni klimat, w jakim odbywa się cała „gra”. Jeśli Twoja partnerka lubi komedie romantyczne, chętnie czyta romanse lub wiersze – warto spróbować przygotować odpowiednią atmosferę. Wierz lub nie, ale to, co podnieca kobiety, to stosownie przygotowana sceneria, z muzyką i całą otoczką. Liczy się także to, co się dzieje jeszcze przed samym zbliżeniem. Natomiast gdy nie jest romantyczką… to wciąż warto zadbać o nieco inny klimat niż zwykłe pójście do łóżka. Najdrobniejsze odmiany doskonale wpływają na odbiór sytuacji i nawet twardo stąpająca po ziemi partnerka może docenić starania mężczyzny i wykazać więcej zaangażowania w seks.

Romantyczna kolacja przy świecach

Jak zaplanować taki wieczór? Zacznij od kolacji. Wybierz coś lekkiego, co oboje lubicie. Spróbuj przyrządzić jakąś potrawę, wykorzystując w niej naturalne afrodyzjaki. Lampka czerwonego wina na pewno też tutaj pomoże – ośmieli Was oboje do wielu zabaw, a ponadto zwiększy wrażliwość na bodźce dotykowe. Byleby nie przesadzać z trunkiem, bo może podziałać w drugą stronę!

Poczujcie rytm „pościelówek”!

Włącz odpowiednią muzykę. Niezależnie, czy jesteście fanami hip-hopu, rocka, techno – niemal każda para ma jakieś „pościelówki” – kawałki nastrajające do tego, by oddać się namiętnemu seksowi. A jeśli nawet nie macie takiej składanki – warto pomyśleć nad jej stworzeniem. Możesz pójść w klasyki, sięgnąć do twórczości Barry’ego White’a, George’a Michaela i Roya Orbisona lub wybrać jakieś bardziej współczesne ballady, kierując się Waszymi gustami muzycznymi. W końcu nawet Candy Shop 50 Centa, mimo że już nie najświeższy, dla wielu stanowi dobry kawałek do zmysłowych zabaw w łóżku.

Liczy się światło

Dla atmosfery bardzo istotne znaczenie ma oświetlenie. Wiele pań wciąż nie lubi kochać się przy włączonym świetle, nie mówiąc o seksie w porze dnia. Zupełnie inaczej to wygląda, jeśli w grę wchodzą świeczki. Ciepły, miękki promień, budujący przytulny klimat, atrakcyjnie oświetlający ciała kochanków… To zdecydowanie jedna z najlepszych metod, by stworzyć perfekcyjne warunki dla miłosnych uniesień. Co więcej – świeczka nie musi być po prostu świeczką. Zawsze warto sięgnąć po produkt, jaki wykorzysta się jeszcze inaczej. Shunga Aphrodisia Massage Candle to artykuł stworzony ze specjalnych olejków, które po stopieniu idealnie nadają się do masażu. W ten sposób sprawisz swojej partnerce jeszcze więcej przyjemności!

Dotyk i słowa – siła niedoceniana…

Jeśli zastanawiasz się, jak pobudzić kobietę, to musisz zdać sobie sprawę z dwóch rzeczy. Pierwsza – całe ciało kobiety stanowi strefę erogenną. Zakończenia nerwowe znajdujące się na szyi, palcach u dłoni, stóp, w zagięciach stawów i w końcu w bardziej oczywistych obszarach, jak piersi, pośladki czy pochwa, są bardzo wrażliwe na wszelki dotyk. Panowie często nie dostrzegają i nie doceniają jego siły, a jednocześnie cały czas zachodzą w głowę, jak mogą rozpalić swoją kobietę. Druga sprawa – słowa mają moc sprawczą i mogą działać silnie pobudzająco, nawet jeśli padną na długo przed seksem.

Z jednej strony – głaskanie, skubanie i łaskotanie ma wymiar nie tylko fizyczny, ale i emocjonalny. Powolne sunięcie wzdłuż łydki, przez udo, aż do bioder podświadomie postrzegane jest przez panie jako wyraz troski o jej potrzeby i chęć ich zaspokojenia. To swojego rodzaju hołd dla ich ciała i kobiecości. Dlatego warto poświęcić takim pieszczotom więcej czasu. Oczywiście – używaj do tego nie tylko dłoni. Całuj jej brzuch, kreśl językiem szlak między piersiami aż do szyi, przygryź delikatnie płatek uszu… Innymi słowy – zadbaj o dobrą grę wstępną, skupiając się na całym jej ciele. Kiedy Ty dasz więcej od siebie, chcąc podniecić swoją partnerkę, najprawdopodobniej ona stanie się śmielsza i będzie bardziej skora do różnych zabaw. To sytuacja win-win!

Dotyk jednak nie powinien funkcjonować w próżni. Mądry mężczyzna, kochanek, dotrze do swojej kobiety także przez ucho. Mów o tym, co podziwiasz w jej ciele, praw jej komplementy. Postaraj się też, by nie były to jedynie oklepane słowa, a faktycznie to, co czujesz, gdy jej dotykasz, kiedy ją widzisz, szczególnie w takim momencie, gdy jesteście blisko. Pochwały, jak i nawet lekkie emocjonalne otwarcie się przed partnerką często stanowią klucz do sukcesu. A jeśli znajdziesz synergię między dotykiem a odpowiednimi słowami w danym momencie – możesz spodziewać się spektakularnych rezultatów.

Jest jeszcze druga strona tego medalu. Część pań nie lubi, albo przynajmniej nie zawsze chce, delikatnego dotyku i gładkich słów. Wszak funkcjonuje tak wiele upodobań seksualnych, że trudno wszystkich zamknąć w jednej ramie! To, co podnieca niektóre kobiety, to, nazwijmy… dotyk jaskiniowca. Szarpnięcie za włosy, klapsy, mocne ściskanie piersi i inne bolesne pieszczoty działają na nie najbardziej pobudzająco, dodając zbliżeniu więcej ekstremalnych emocji. Do tego również dochodzą słowa – zgoła inne niż komplementy. Wiele pań się nie przyzna, ale świntuszenie, często w bardzo ostry sposób, to rzecz, jaka je podnieca. Chodzi również o wyzywanie często od najgorszych. I to nie to, że się obrażą z tego powodu – oboje partnerów w takiej sytuacji wie, że to element gry, na jaką się godzą. Kwestia tylko odpowiedniego wybadania gruntu.

Podaruj jej seksowną bieliznę

Panie nierzadko pozostają bierne w łóżku, gdyż brakuje im pewności co do swojej seksowności. Jak możesz to zmienić? Na przykład wręczając efektowny prezent pod postacią bielizny erotycznej. Atrakcyjny komplet, składający się ze stringów i stanika, fig i gorsetu lub halki, stworzony tak, aby podkreślał najważniejsze atuty i maskował mankamenty sylwetki, z pewnością sprawi, że poczuje się ona pewniej w swojej skórze. Dodaj do tego pończochy, np. Musca, zapinane na pasek, a przekonasz się, jak pozytywnie zareaguje, gdy zobaczy swoje wysmuklone materiałem nogi.

W ofercie Intymnosc.pl znajdziesz szeroki wybór elementów bielizny erotycznej. Do klasyków należy połączenie pasa do pończoch, stringów i stanika, jak w przypadku kompletu Emperita. To doskonały wybór dla Ciebie, jak i dla niej!

Gdy chcesz mieć 100% pewności…

Na koniec mamy dla Ciebie jeszcze jeden pomysł. Nie ma jednego klucza dotyczącego tego, co podnieca kobiety. Jednak istnieje sposób na to, by każda z nich poczuła przypływ seksualnej energii – afrodyzjaki. W asortymencie Intymnosc.pl znajdziesz wiele różnych preparatów, jakie pomogą rozbudzić w niej pasję do erotycznych zabaw. Spróbuj np. Hot Orgasm Erotic Drops lub klasycznych hiszpańskich much, działających prawdziwe cuda! Afrodyzjaki nie tylko pomagają podniecić kobietę, ale dzięki nim staje się bardziej wrażliwa na bodźce dotykowe, a tym samym – łatwiej doprowadzić ją do orgazmu.

Zadziałaj więc wielotorowo – zadbaj o atmosferę, przyłóż się do gry wstępnej i zajrzyj na Intymność w poszukiwaniu idealnej bielizny oraz środków pobudzających libido. Wtedy na pewno zrealizujesz swój cel i sprawisz, że Twoja partnerka będzie mocno pobudzona i skora do aktywniejszej zabawy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *