Jakie gadżety erotyczne wybrać do seksu analnego?

sklep erotyczny gadżetyMiłość grecka dopiero zyskuje na popularności wśród Polaków. Szacuje się, że około 20-25% naszych rodaków decyduje się na seks analny. Typu zabawy mogą dostarczyć bardzo silnych bodźców i jeszcze mocniejszych orgazmów! Odbyt bowiem to jedna z najbardziej unerwionych części ciała człowieka. Dlatego jego stymulacja – zarówno u pań, jak i panów, daje wiele przyjemności. Kwestia tylko przełamania się – a jeśli i Wy jesteście gotowi na to, by zabawić się z „tylnym wejściem” i szukacie gadżetów erotycznych, które dostarczą mnóstwo rozkoszy – zapoznajcie się z naszymi propozycjami!

Gadżety do zabaw analnych – jakie wyróżniamy?

Istnieje cała gama najróżniejszych zabawek, jakie służą co pieszczot analnych. Wśród nich wyróżniamy m.in.:

  • wibratory i dilda,
  • koraliki analne,
  • plugi analne,
  • masażery prostaty.

Ich specjalna konstrukcja nie różni się wiele od gadżetów erotycznych, używanych do nazwijmy to, bardziej tradycyjnych zabaw. Mają jednak pewne niuanse, wpływające na doznania, jakie zapewniają. Istotny jest kształt uchwytu – ma on zapewniać nie tylko wygodne trzymanie zabawki w dłoni, ale i zapobiec przypadkowemu „zassaniu” wibratora czy korka w głąb odbytu.

Warto zaznaczyć, że kształt takich gadżetów uzależniony jest od tego, dla której płci są przeznaczone. Nieco inaczej bowiem wyglądają sztuczne penisy dla pań, a inaczej masażery prostaty. Ma to związek z położeniem wrażliwych punktów w obrębie odbytnicy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o każdej z kategorii wymienionych produktów? Czytaj dalej! Poniżej znajdziesz szczegółowe opisy wybranych zabawek.

Wibratory do seksu analnego – drżąca rozkosz

Na pierwszy rzut oka wibratory analne niewiele się różnią od innych gadżetów z tej kategorii. Jeśli jednak zwrócisz uwagę na szczegóły – zobaczysz między nimi wyraźne różnice. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to ergonomia. Zazwyczaj masażery przeznaczone do pieszczot analnych mają nieco „ostrzejszy” szpic, tzn. na początku są nieco węższe, a po kilku centymetrach osiągają swoją docelową szerokość, by w dalszej części (bliżej rączki) mocniej się zwęzić. Tuż u uchwytu zaś znajduje się element, chroniący przed zbyt głębokim wepchnięciem wibratora w odbyt. Może to być np. kółeczko lub płaska „tarcza”.

Przykład? Proszę bardzo! LELO Billy to lekko zakrzywiony wibrator z dużą rączką, na której znajduje się panel sterowania. Pozwala on łatwo dotrzeć do tego mniej dostępnego miejsca w ciele. Urządzenie ma 5 programów, oferujących od delikatnego drżenia po intensywne, pulsujące wibracje. Sprawia to, że każdy jego użytkownik będzie czerpać ogromną przyjemność z zabaw. Na uwagę zasługuje wysokiej jakości miękkie tworzywo, jakim obleczono wibrator oraz szersza podstawa trzonu, zapobiegająca zbyt głębokiemu włożeniu gadżetu.

Koraliki analne – kuleczki dające szczęście

Ktoś nieobeznany z tematem na pierwszy rzut oka mógłby pomyśleć, że koraliki analne to specyficzny rodzaj masażera karku (pamiętacie „American Pie 3” i matkę Mitchelle? No właśnie…). Ci, którzy mieli już z nimi do czynienia wiedzą jednak, jak doskonałym gadżetem są koraliki analne. Jak sama nazwa wskazuje to szereg kulek o różnej lub identycznej wielkości, połączonych są ze sobą w łańcuch.

Obecnie niemal każdy sprawdzony sklep erotyczny sprzedaje takie gadżety wykonane z silikonu lub innych łatwo czyszczących tworzyw, ale jeszcze w wielu miejscach można kupić koraliki połączone sznurkiem np. nylonowym. Czy to dobre wyjście? Na pewno bardziej elastyczne. Jednak niestety – każdy sznurek po zabawach per rectum staje się siedliskiem bakterii, które normalnie bytują w odbycie. I tam też powinny zostać. Dlatego, decydując się na zakup koralików analnych, warto wybierać te w całości wykonane z łatwych w czyszczeniu materiałów.

Kulki analne dostarczają szereg dodatkowych wrażeń podczas seksu. Bezpiecznie umieszczone w odbycie (większość ma u końca duże sztywne kółeczko), gwarantują mocniejszą stymulację podczas wspólnych zabaw. Możecie się bawić również tylko z ich użyciem. Powolne wyciąganie zapewnia mnóstwo niesamowitych bodźców. Najsilniejsze są one wtedy, gdy któreś z Was przeżywa orgazm. Wówczas wyjęcie koralików z odbytu powoduje przedłużające i intensyfikujące przeżycia wibracje.

Zabawki te mogą mieć różne formy. Mogą być giętkie, długie i z regularnie rozmieszczonymi kuleczkami jak np. Blue Anal Beads, gwarantujące głęboką penetrację, nieregularne, tak, jak Cogilia, albo zupełnie sztywne, przypominające raczej prążkowanego członka. Ciekawą propozycję stanowi Rombee Dildo Feelz Toys. Jest nieco krótszy, ale duże kulki zapewniają silną stymulację i mnóstwo przyjemności, jakiej warto się oddać.

Plugi analne – korki pieszczą i zdobią

Inną kategorię gadżetów erotycznych do zabaw z tylnym wejściem stanowią korki analne. Ich zadanie to m.in. pogłębianie doznań w czasie seksu przez rozpieranie tej strefy erogennej, ale i przygotowanie odbytu do miłości greckiej. Pozwalają one przygotować odbytnicę do penetracji – dzięki korkom analnym rozszerza się ona i rozluźnia, dzięki czemu seks staje się dużo łatwiejszy. A poza tym… takie akcesoria, jak np. Colorful Joy Jewel stanowią po prostu atrakcyjną ozdobę pupy.

Nie tylko dla pań! Analne zabawki dla mężczyzn

Zabawki analne przeznaczone są nie tylko dla pań, ale i dla panów. To szeroka kategoria najróżniejszych korków, wibratorów i dild, które rozpieszczają najwrażliwsze miejsca męskiej odbytnicy. Zdecydowanie najbardziej podatna na stymulację u panów jest prostata. Gruczoł krokowy znajduje się na przedniej ściance odbytu, więc, aby tam dotrzeć, gadżet musi być specjalnie zakrzywiony jak np. Lelo Bob. Zabawy z tym „guziczkiem” są wyjątkowo intensywne, gdyż stercz cechuje mocne unerwienie. Nie bez powodu nazywa się go „męskim punktem G”.

Przeznaczone dla panów wibratory analne mogą mieć też inne kształty i dodatkowe funkcje. U podstawy może być np. specjalny element, który dodatkowo pieści jeszcze jądra, tak, jak w przypadku ManzzzToys Cassini Blue. Zapewnia to bardzo silne doznania, kończące się nierzadko intensywnymi orgazmami.

Na co zwrócić uwagę, zamawiając gadżety erotyczne do zabaw analnych?

Wybierając zabawki do igraszek z tylnym wejściem, warto sięgać po produkty z pewnych źródeł. Kupując je np. w naszym sklepie erotycznym, masz pewność, że nabywasz gadżety wykonane z wysokiej jakości materiałów. Sylikon klasy medycznej jest neutralny, nie wywołuje alergii i innych podrażnień, a ponadto łatwo się go czyści. Materiał ten nie zawiera również ftalanów, wykazujących działanie toksyczne. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz absolutnie bezpieczne produkty. Zwróć też uwagę na konstrukcję akcesoriów – powinny być nie tylko ergonomiczne, by łatwo dopasowywać się do odbytu, ale i być zakończone większym elementem, zapobiegającym wciągnięcie gadżetu głębiej. W przeciwnym wypadku może Cię czekać wizyta w szpitalu. Dodajmy… wyjątkowo trudna wizyta w szpitalu z wymownymi spojrzeniami i uśmiechami.

Nie tylko gadżety erotyczne – czego trzeba do zabaw analnych?

Jednak wibratory, korki i inne zabawki analne to nie wszystko, czego trzeba do miłości greckiej. Oprócz tego liczy się także odpowiedni nastrój i atmosfera. A o tę najlepiej zadbać, relaksując się przy dobrej grze wstępnej. Dostępne w ofercie Intymnosc.pl olejki do masażu zawierają związki eteryczne, które z jednej strony pobudzają, a z drugiej – pomagają się odprężyć. Zmysłowy masaż pleców i pośladków przed zabawą z pupą z pewnością pomoże zbudować odpowiednią atmosferę.

Warto pamiętać o odpowiednich lubrykantach. Odbyt nie ma własnego nawilżenia, więc trzeba mu je zapewnić. Przydać się mogą prezerwatywy – znacznie zwiększa to bezpieczeństwo przed przeniesieniem np. infekcji grzybiczych czy bakteryjnych. Poza tym dobrze zaopatrzyć się w środek antybakteryjny do czyszczenia gadżetów erotycznych.

Gadżety erotyczne do seksu analnego – podsumowanie

Sex-shopy mają mnóstwo artykułów, jakie uprzyjemniają zabawy analne. Trzeba jednak pamiętać, że miłość grecka wymaga odpowiedniego przygotowania, ale i nastroju. W tym przypadku (jak i w seksie w ogóle) nie ma robienia czegoś na siłę, a każdy ból powinien skłaniać do zaprzestania pieszczot. Nie można się też spieszyć – lepiej poświęcić więcej czasu na odprężenie niż na siłę wkładać dany gadżet erotyczny. Ponadto – warto sięgać po artykuły specjalnie do tego przeznaczone. Dzięki temu macie gwarancję nie tylko mocniejszych doznań, ale i wyższego bezpieczeństwa zabaw. Wszystko zaś, czego będziecie potrzebować – znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *