Jak skutecznie powiększyć penisa? Poznaj najlepsze metody!

Rozmiar penisa od wieków stanowi newralgiczny temat dla wielu mężczyzn. Nawet ci cieszący się pokaźniejszymi rozmiarami, chcieliby mieć o te kilka centymetrów więcej. Nic dziwnego. Która inna część ciała w końcu miałaby się kojarzyć z męskością jak nie przyrodzenie? Tym bardziej że długie i grube prącie cieszyło się już w starożytności czcią wielu kultur. I wśród niektórych z nich do dzisiaj jest kultywowane – np. w Japonii.

Duży penis to przede wszystkim oznaka większej męskości. Często też panie zwracają na to uwagę. Przy czym warto wspomnieć, że nie chodzi tylko o długość, ale i jego grubość.

Mając nawet mniejsze przyrodzenie, nie musisz się zamartwiać. Są bowiem skuteczne metody na to, by je powiększyć. Jesteś ciekaw, jak wyglądają? Zapoznaj się zatem z poniższym artykułem! Dowiesz się nie tylko o produktach, jakie pozwolą Ci rozwinąć objętość i wielkość penisa. Poznasz także metody treningu. Wszak Twój przyjaciel jest organem, który można ćwiczyć! Jeśli chcesz powiększyć sobie penisa – zapraszamy Cię do lektury!

Ćwiczenia powiększające penisa

Jak z pewnością wiesz, dobry trening korzystnie wpływa nie tylko na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, ale i rozbudowę mięśni. Choć penis składa się z ciał jamistych i gąbczastych, to je również można rozwijać. Chodzi m.in. o lepsze udrożnienie i ich poszerzenie. Za erekcję bowiem odpowiada ilość krwi, która napływa do prącia. Im jest ono „pojemniejsze”, tym większy i mocniejszy będzie wzwód. Warunkiem jest dobre krążenie. Dlatego, jeśli myślisz o trenowaniu członka, to warto wprowadzić także ćwiczenia, jakie poprawią Twoją wydolność.

Trening penisa obejmuje zarówno rozgrzewkę, jak i specjalne techniki. Nie należy przystępować do pracy nad nim, jeśli odpowiednio go nie rozgrzałeś. W przeciwnym wypadku uszkodzisz jego tkanki. Wtedy, zamiast radości z większego przyrodzenia, będziesz musiał prawdopodobnie poddać się leczeniu, które może trwać dłuższy czas.

Jak więc powinna wyglądać rozgrzewka? W tym przypadku zazwyczaj bardzo prosto. Wystarczy skierować strumień ciepłej wody na niego i przytrzymać przez kilka minut (maksymalnie 5). Inną metodą rozgrzewania jest ciepły kompres, którym owijasz prącie (bez jąder). Pamiętaj, by nie stosować zbyt wysokiej temperatury – masz czuć przyjemne ciepło, a nie poparzyć się.

Kiedy już to zrobisz, przejdź do jednego z kilku rodzajów treningu. Pierwszy z nich to rozciąganie penisa. Kiedy jest w stanie spoczynku, chwyć go za główkę i naciągnij na tyle, byś czuł średnie rozciąganie. Pamiętaj, że to nie może być ból. Kiedy odczuwasz dyskomfort, nie wykonujesz ćwiczenia prawidłowo. Gdy go rozciągniesz do wybranej długości, wytrzymaj w tej pozycji przez około 20 sekund. Wykonaj tę czynność kilkukrotnie, po czym potrząśnij prąciem. Dla osiągnięcia rezultatu należy wykonywać taki trening codziennie, a nawet parę razy w ciągu dnia.

Druga metoda polega na trenowaniu mięśni Kegla. Tego typu ćwiczenia powiększające penisa mają co najmniej trzy pozytywne skutki. Po pierwsze – regularny trening sprawi, że rzeczywiście stanie się masywniejszy i lepiej użylony. Z drugiej strony zyskasz większą kontrolę nad swoim wzwodem i wytryskiem. Ćwiczenie mięśni Kegla doskonale bowiem wpływa na ukrwienie tego obszaru. Tym samym, jeśli masz problem z przedwczesną ejakulacją lub impotencją – ta metoda z pewnością Ci pomoże. Rozwinięte mięśnie dna miednicy sprawią, że problem z nietrzymaniem moczu będzie zdecydowanie mniej dokuczliwy.

Jak natomiast trenować tę partię ciała? Musisz wykonywać podobne napięcia, jakie wykonujesz w chwili, gdy czujesz parcie na pęcherz. Powinieneś więc zaciskać mięśnie tak, jakbyś wstrzymywał mocz. Uważaj przy tym, by nie ściskać pośladków, bo wtedy trening idzie na marne. To, jak dokładnie ćwiczyć mięśnie Kegla, możesz sprawdzić w innych naszych wpisach, w których szerzej poruszaliśmy ten temat.

Urządzenia do powiększania penisa

Przyrodzenie można próbować zwiększyć domowymi sposobami jak właśnie treningi. Nie zawsze jednak przynoszą one oczekiwane rezultaty. Część mężczyzn twierdzi, że efekt jest mizerny. Niewykluczone, że to kwestia samej techniki, a istnieje też duże prawdopodobieństwo, że chodzi o systematyczność. Jeśli nie jesteś przekonany do powiększania penisa przez ćwiczenia, to mamy dla Ciebie inne rozwiązania.

Co powiesz na pompki? Urządzenia te rozciągają tkankę przez wykorzystanie siły próżni. W ten sposób pracuje się również nad zaburzeniami erekcji. Wykorzystują go m.in. mężczyźni cierpiący na porażenie dolnej partii ciała. Najważniejszy jednak jest fakt, że pomaga efektywnie zwiększyć penisa o kilka centymetrów! Prawda – skutek ten bywa zazwyczaj doraźny, ale przy regularnym stosowaniu staje się rzeczywisty i trwały. Pompka przy tym stanowi bezpieczne rozwiązanie. Działa podobnie jak ćwiczenia, o których mogłeś dowiedzieć się wyżej.

W rozciąganiu tkanek może pomóc ekspander. Powiększanie penisa z pomocą takiego urządzenia, odbywa się przez ustalenie stałego rozciągnięcia, utrzymywanego przez dłuższy czas. W ten sposób wymusza się obieg krwi na większym odcinku, a tkanka ciał jamistych i gąbczastych dąży do rozrostu. Ważne, by stosować się do wskazówek producenta. To gwarantuje bezpieczny wzrost bez zbędnych komplikacji.

Farmakologia w służbie męskości

Treningi, pompki, ekspandery… to tylko część sposobów na powiększenie przyrodzenia. Zdecydowanie najlepsze rezultaty panowie obserwują, stosując różne preparaty. Chodzi tu m.in. o tabletki na wzrost penisa. To naturalne rozwiązanie, gdyż większość tego typu środków zawiera wyciągi roślinne z różnych ziół i owoców. Dzięki temu nie wywołują efektów ubocznych, chyba że mówimy o lepszej kondycji zdrowotnej jako takiej czy większej wydajności organizmu. Przykładem jest m.in. MegaSize, a także polecany przez specjalistów, jak i samych mężczyzn Penilarge. Skład tego drugiego zawiera:

  • L-argininę, aminokwas wspierający działanie układu krwionośnego. Uczestniczy w wytwarzaniu tlenku azotu, który wpływa na szerokość, a tym samym drożność naczyń krwionośnych. Zauważa się też pozytywne oddziaływanie na system immunologiczny oraz polepszoną regenerację tkanek,
  • wyciąg z buzdyganka ziemnego, stanowiącego podstawowy składnik wielu preparatów na wzrost penisa. Korzystnie wpływa na produkcję testosteronu, więc i na działanie całego układu płciowego mężczyzn, jak i libido. Więcej męskiego hormonu płciowego to także potencjalnie większa objętość ciał jamistych,
  • wyciąg z korzenia maca – ma doskonały wpływ na męskie libido. Polepsza również jakość spermy, co jest szczególnie ważne dla par starających się o dziecko. Jego działanie wynika z bogatej zawartości łatwo przyswajalnego białka. To też źródło witamin grupy B, wpływających na przewodnictwo nerwowe, wit. A, C i E (odpowiedzialne za witalność i młody wygląd), a także minerałów jak wapń, żelazo, miedź, cynk, potas, mangan i sód,
  • wyciąg z żeń-szenia koreańskiego – korzenie tych roślin od tysięcy lat znane są na Dalekim Wschodzie jako afrodyzjaki. Preparaty wykorzystujące substancje pochodzące z żeń-szeni dodają energii, skutecznie zwiększają potencję oraz regulują pracę układu odpornościowego. Wspomagają też skupienie i funkcje poznawcze. Zwalczają wolne rodniki,
  • wyciąg z palmy sabałowej – zapobiega przemianie „zdrowego” testosteronu w jego „niezdrowe” pochodne, jakimi są dihydrotestosteron i estrogen aromatazy. Wspiera więc utrzymanie prawidłowego poziomu męskiego hormonu płciowego we krwi. Pomaga też walczyć ze stanami zapalnymi mięśni gładkich dróg moczowych. Co więcej – korzystnie oddziałuje na pracę prostaty,
  • wyciąg z żeń-szenia syberyjskiego – kolejny żeń-szeń w składzie Penilarge znakomicie poprawia pracę układu nerwowego i wydolność fizyczną. Zawarte w roślinie eleuterozydy prowadzą do lepszego samopoczucia, jak i obniżają ilość kortyzolu we krwi. Substancje znajdujące się w tej odmianie żeń-szenia działają odtruwająco na organizm, regulując również gospodarkę hormonalną. Wzmaga popęd płciowy. Nie jest jednak wskazany dla osób cierpiących na choroby związane z układem krążenia, nerwice czy zaburzenia snu.

W przypadku przyjmowania tabletek na powiększenie penisa bardzo ważne jest stosowanie się do zaleceń producenta. Preparaty nie zaszkodzą, jeśli bierze się je według zaleceń, ale jak każdy lek czy suplement mogą wywołać niepożądane reakcje, jeśli przyjmuje się je niezgodnie z instrukcją. Efektem prawidłowego stosowania tych środków będzie zaś dłuższy i grubszy penis, a także bardziej satysfakcjonująca erekcja. Zdecydowanie warto spróbować! Możesz też połączyć je z jednym z żelów czy sprayów dostarczanych przez producentów tabletek.

Działaj kompleksowo!

Najlepsze rezultaty podczas pracy nad wzrostem prącia przynosi działanie kompleksowe. Możesz więc trenować swojego „przyjaciela”, stosować pompki, a do tego przyjmować tabletki. Wszystkie niezbędne produkty znajdziesz w naszej ofercie. Pamiętaj jednak, aby stosować się do zasad zdrowego rozsądku. Nie rób nic, co jest sprzeczne z instrukcją, a także co wywołuje u Ciebie ból. W przeciwnym razie prędzej nabawisz się kłopotów, zamiast cieszyć się dużym, masywnym przyrodzeniem.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *