Najseksowniejsze dni w roku – czyli kalendarz świąt nietypowych dla par (i nie tylko)

internetowy sex shop

W tym artykule nieco przybliżamy kilka dat, które z pewnością będą atrakcyjną okazją dla kochanków szukających pretekstu do okazania sobie czułości na wyjątkowy sposób. Zachęcamy do lektury!

Dzień ukrytej miłości

Na miesiąc przed ogólnoświatowym świętem zakochanych, 14 stycznia, obowiązuje święto tych, którym brakuje śmiałości, by wyznać komuś bliskiemu ich sercu, co się czuje. Czy to więc nie doskonała okazja, aby nieśmiałe osoby mogły próbować przełamać swoje ograniczenia? Według nas – jak najbardziej! Co więcej – znamy metodę pozwalającą łatwiej wyznać ukrytą miłość.

Jeśli podoba Ci się koleżanka z pracy lub fantazjujesz o bliskim przyjacielu, ale nie masz odwagi mu o tym powiedzieć wprost – zajrzyj do oferty, jaką przygotował nasz sex shop internetowy. Wśród dostępnych artykułów znajdziesz m.in. feromony – dla niego i dla niej. Co zyskasz dzięki tym produktom? To lotne substancje, które naturalnie wydzielane są przez nasz organizm. Mamy ich jednak tak nikłą ilość na skórze (często przez m.in. przesadną higienę), że nie jesteśmy w stanie skorzystać z ich właściwości. Sprzedawane m.in. z perfumami lub formie koncentratów feromony zaś gwarantują silne działanie, polegające na przyciąganiu uwagi płci przeciwnej, zyskaniu respektu u własnej oraz podbudowaniu swojej pewności siebie. Czciłeś do tej pory dzień ukrytej miłości? To znakomita okazja, by się przełamać!

Międzynarodowy Dzień Przytulania

Obchodzony w różnych krajach w różnych terminach, bo m.in. 31 stycznia, 10 maja i 24 czerwca, Międzynarodowy (czy też Światowy) Dzień Przytulania to doskonała okazja dla tych, którzy obok seksu najbardziej cieszą się ze spokojnych czułości. Oczywiście – przytulić zawsze można inną, bliską osobę jak np. przyjaciela. Jednak tulenie do siebie kogoś najbliższego, to gwarancja zawsze mnóstwa pozytywnych emocji. Sprzyja ono bowiem obniżeniu kortyzolu oraz podniesieniu poziomu hormonów szczęścia – endorfin. I choć przytulanie ma swoje oficjalne święto – to i tak lepiej je praktykować codziennie.

Dzień Pantoflarza

Nie każdy facet marzy o tym, by znaleźć się pod butem partnerki. Niektórzy określani mianem pantoflarza wręcz się obruszają, szczególnie jeśli określenie to pada z męskiej strony. Jednak istnieje grono panów, jacy chętnie odnajdą się w roli pantoflarza. Jeśli i w Waszym związku to ona nosi spodnie i dominuje w łóżku, to Dzień Pantoflarza, czyli 9 lutego, stanowi najlepszy moment na zabawy z obszaru BDSM. Takie święto więc nie obejdzie się bez odpowiednich gadżetów, jakie ubarwią te chwile.

Zajrzyj do naszego internetowego sex shopu, gdzie znajdziesz akcesoria, które pomogą Ci „zniewolić” swojego mężczyznę. Kajdanki w panterkę będą doskonałym dodatkiem do niegrzecznych igraszek. Możesz go nimi skuć lub przykuć do łóżka. Nieodzowny będzie też pejcz i inne „narzędzia tortur” jak zmysłowe piórka lub opaski na oczy.

Dzień Bez Stanika

Prawdopodobnie jedno z najbardziej lubianych przez mężczyzn świąt. A i panie z pewnością czują się swobodniej, gdy mogą zrzucić obciskającą je bieliznę. Choć geneza tego święta jest zgoła inna, bo chodzi o świadomość raka piersi, to niesie on ze sobą wiele przyjemności. Wszak, gdy brakuje biustonosza, to wystarczy tylko zedrzeć z partnerki to, co nosi na wierzchu i można przystąpić do wspólnych zabaw!

Światowy Dzień Pocałunku

Na 6 czerwca i 6 lipca (w zależności od kraju) przypada święto zakochanych, którzy cenią sobie głęboką najemność. Zmysłowe, długie pocałunki to najlepszy sposób, by uczcić Dzień Pocałunku. A czemu warto się całować? M.in. z tych samych przyczyn, dlaczego dobrze się przytulać. Obie te czynności gwarantują wyższą produkcję hormonów szczęścia. Co więcej – pocałunek pomaga cementować uczucia między partnerami. Dobrze więc przywitać się na dzień dobry pocałunkiem, ofiarować ich kilka partnerowi w ciągu dnia, jak i zakończyć nim dzień. A w Dzień Pocałunku… po prostu całować się więcej!

Dzień Seksu

Był dzień pocałunku, przytulania… Jest i Dzień Seksu! Bez wątpienia w życiu pary powinno być więcej takich dni, a po prostu to nietypowe święto powinno być pretekstem, aby uprawiać jeszcze więcej cielesnej miłości i oddać się jeszcze przyjemniejszym pieszczotom. Dzień Seksu przypada na 7 czerwca. To też doskonały termin do tego, by ewentualnie naprawić coś, co „nie działa” w łóżku. Tego dnia, biorąc pod uwagę jego charakter, warto porozmawiać o tym, czego pragniecie, co chcielibyście zmienić w intymnej relacji.

Na Dzień Seksu dobrze wyposażyć się w dodatkowe prezerwatywy. Nasz sklep erotyczny to miejsce, gdzie znajdziecie najróżniejsze „gumki”, spełniające oczekiwania wielu par. Proponujemy zarówno kondomy smakowe, cienkie, o właściwościach rozgrzewających i chłodzących, jak i dla tych panów, którzy potrzebują naprawdę dużego rozmiaru!

Światowy Dzień Grania w Butelkę

Kto nie pamięta, jak kiedyś, gdy było się ledwie podrostkami, grało się w ugrzecznioną wersję butelki? Obracające się szkło nieraz wzbudzało ogromne emocje, szczególnie gdy wylosowało się kogoś przeciwnej płci. Dorośli też grają w butelkę, ale w dużo bardziej niegrzecznej formie. Dlatego gra ta doczekała się także swojego święta, przypadającego na 28 czerwca. Wybór typu rozgrywki macie bardzo szeroki – począwszy od tradycyjnej butelki, z pocałunkami, przez „prawdę i wyzwanie” po rozbieraną.

A jeśli w ogóle lubicie erotyczne gry, to nasz internetowy sex shop ma idealną propozycję. Oferujemy zarówno świetne tytuły dla miłośników romantycznych uniesień, jak i zwolenników niegrzecznych zabaw. Niewykluczone, że obok butelki, właśnie te gry będą znakomitym dodatkiem do Waszych igraszek? Zarówno we dwoje, jak i w większym gronie.

Dzień Łapania za Pupę

Facetów kuszą damskie, a panie – męskie tyłki. I w zasadzie, jeśli jest zgoda na takie zachowanie, nie ma nic złego w łapanie za nie! A Dzień Łapania za Pupę, wypadający 14 lipca i 13 listopada, to może niezbyt wyszukane, ale za to dobre święto, by zyskać pretekst do uszczypnięcia pośladków partnera czy partnerki. Przynajmniej wtedy da się jakoś wytłumaczyć taki „niewybredny komplement”, choć bliska osoba z pewnością go doceni.

Dzień wyznawania miłości

Okej – było święto nieśmiałych i jest okazja dla tych, którzy lubią wykrzyczeć swoje uczucia. Dzień wyznawania miłości, przypadający na 20 sierpnia i 14 listopada (znów zależy od kraju), to znakomita okazja do romantycznych zrywów. Jeśli więc ktoś podoba się Wam na zabój, czujecie między sobą chemię… wypowiedzcie, wykrzyczcie czy wyśpiewajcie sobie te dwa magiczne słowa.

Dzień Bez Bielizny

Zdecydowanie to święto tych, którzy nie lubią tracić czasu. 13 października, czyli Dzień Bez Bielizny, może okazać się dla każdego fana szybkich numerków datą, jaką zawsze będzie zaznaczać w kalendarzu. Szybka, niegrzeczna zabawa tuż po pracy, przy drzwiach wejściowych? Dzięki temu, że nie macie bielizny – to bardziej możliwe niż kiedykolwiek!

Światowy Dzień Gry Wstępnej

Święto, które powinno być zakreślone w kalendarzu każdej pary uwielbiającej przedłużającą się namiętność, rozgrzewającą ich ciała. Gra wstępna, często zaniedbywana, stanowi znakomity start każdego zbliżenia. Pomaga partnerom odpowiednio się nastroić, a tym samym – mocniej przeżywać zbliżenie. 9 listopada, gdy wypada Światowy Dzień Gry Wstępnej, tym bardziej warto pamiętać o takich zabawach.

Może ona przyjąć najróżniejsze postacie. Zalecamy np. masaże. Olejki i świece do masażu dostępne w ofercie naszego sklepu erotycznego, pomogą odpowiednio się przygotować przed każdą zabawą. Nie tylko mają pobudzające zapachy, ale i szereg składników odżywczych, pozytywnie działających na ciało. W Światowy Dzień Gry Wstępnej możecie wymyślić jeszcze więcej sposobów na mocniejsze podniecenie!

A na koniec… Dzień Orgazmu!

Święto szczytowania to doskonały sposób na zakończenie roku – z przytupem. Choć wypada na 10 dni przed Sylwestrem, bo 21 grudnia, to niewątpliwie orgazm we własny dzień smakuje jeszcze lepiej. Zawsze też możecie sięgnąć po najróżniejsze gadżety erotyczne lub afrodyzjaki, które oferuje nasz internetowy sex shop. Zapewnią Wam wiele orgazmów – tego, jak i każdego innego dnia. Jednak – nie oszukujmy się. Niezależnie, czy jakieś igraszki mają swoje święto – warto się im oddać. To nie tylko cementuje związek, ale i po prostu jest doskonałą zabawą!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *